Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
STRAH, AGONIJA, HEPIEND Kako sam se porodila usred potopa 11418110


 

 STRAH, AGONIJA, HEPIEND Kako sam se porodila usred potopa

Ići dole 
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 49009
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

STRAH, AGONIJA, HEPIEND Kako sam se porodila usred potopa Empty
PočaljiNaslov: STRAH, AGONIJA, HEPIEND Kako sam se porodila usred potopa   STRAH, AGONIJA, HEPIEND Kako sam se porodila usred potopa Icon_minitimeNed Maj 18, 2014 11:01 pm

STRAH, AGONIJA, HEPIEND Kako sam se porodila usred potopa


Zorica Lazarević | Foto: Fejsbuk
- Mnogo sam se uplašila kada sam osetila bolove u stomaku. Nisam znala šta se dešava, jer mi je termin za porođaj tek za mesec dana. Taman sam došla na sigurno, a onda se sve preokrenulo - priča Borka Nešić (23), koju su u prvi mah iz Obrenovca prebacili u selo Skela, koje nije bilo poplavljeno, ali onda je sinoć dobila kontrakcije i agonija se produžila.

Ponosna mama Borka Nešić

STRAH, AGONIJA, HEPIEND Kako sam se porodila usred potopa 61518_trudnica-foto-facebook_630x0
Članovi porodice Nešić živeli su u Obrenovcu kao podstanari, a kada je grad počeo polako da nestaje pod vodom, Borku i njenog trinaestomesečnog sina, suprug je prebacio na sigurno u Skelu pokraj Obrenovca. Međutim, od stresa zbog činjenice da joj suprug odlazi na posao u područje koje je ugroženo, doveli su do kontrakcija.

- Ne mogu da vam opišem taj osećaj. Bila sam nemoćna. Dobila sam bolove, suprug nije bio kod kuće, a ja nisam imala dometa. Tek u nekom trenutku sam uspela da ga dobijem i on je otišao da traži pomoć - priča Borka koja se sada nalazi u Dobanovcima kod prijatelja, a nakon pregleda je ustanovljeno da je i beba dobro, a da su kontrakcije bile lažne.

Ova mlada žena je za spasioce imala samo reči hvale, a zahvaljujući njihovoj požrtvovanosti, ona je čamcem prevezena na sigurno.

- Taman sam pomislila kako smo se spasili od svega i desilo se ovo. Ovako sam barem bliža bolnici. Strašno je sve što se desilo i zaista se nadam da će ubrzo sve ovo ostati iza nas - priča Borka Nešić, koja je samo jedna od trudnica koje su uspešno evakuisane iz Obrenovca.
Izvor:Zena blic
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
 
STRAH, AGONIJA, HEPIEND Kako sam se porodila usred potopa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najgore sto mozete reci zeni koja se tek porodila
» Kako pomoći detetu da savlada strah od mraka
» SOCIJALNA SLUŽBA PRISILNO PORODILA TRUDNICU CARSKIM REZOM
» strah od prevremenog porodjaja
» Strah od nepoznatih osoba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Porodica :: Zanimljivosti iz sveta roditeljstva-
Skoči na: