Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? 11418110


 

 Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?

Ići dole 
+7
Filipina
MK
JasnaK
Ivana Š.NS
sanjic
veronika
maja
11 posters
AutorPoruka
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45973
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimePon Nov 14, 2011 12:04 pm

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate,sta mislite o dugim vezama...
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45973
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimePon Nov 14, 2011 12:05 pm

ja sam u vezi bila 3 god,... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
veronika

veronika


Broj poruka : 54
Points : 46229
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 38
Lokacija : Sarajevo

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimePon Nov 14, 2011 1:25 pm

Ja sam u vezi bila 4,5 godine,ali to nema nikakve veze sve je to individualno.
Neko bude mjesec dana u braku i vjencaju se i bude im bolje nego oni koji su puno u vezi.
Naprimjer moji kumovi su bili 6 godina u skladnoj vezi,vjencali su se u majuove godine i brak im je propast samo se prepiru i svadjaju
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46768
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimePon Nov 14, 2011 3:54 pm

meni če sad 6 godina veze Sad i još ni v od vjenčanja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45605
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 7:43 pm

Majo, znas i sama da je to individualno i nema pravila, ja sam tri dana bila u vezi sa svojim muzem kad me je pitao da zivimo zajedno a par meseci kad smo odlucili da se vencamo. Jednostavno je nekome su potrebne godine a nekome ne, da oseti i sazna da li je neko pravi, naravno tu je uvek i neki spoljasnji faktor koji moze da utice na donosenje odluke o stupanju u brak. Znam parove koji su vise od deset god bili u vezi pa se sada ne javljaju jedno drugom na ulici a i one koji su isto toliko bili u vezi pa su u srecnom braku, a imas eto i mene- ja bih svakom pozelela da mu bude lepo kao meni Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45973
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 12:58 am

slazem se a sta reci znam ja i ljude koji su se posle 2 dana vencali...ludo ali slatko,sad su bake i deke,slave zlatnu svadbu,potpuno si upravu nema pravila...
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46592
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 1:17 pm

Mi smo bili zajedno 4 mjeseca kada smo se preselili ovdje u Sisak a živjeli smo zajedno već nakon 1 mjeseca sticajem okolnosti jer mi je cimerica otišla pa se on doselio meni u stan jer nisam sama mogla plaćat stanarinu:)))
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45576
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 2:06 pm

Pa duzina trajanja veze pre braka je jako individualna stvar mislim da godine mozda imaju vise uticaja na duzinu veze pre braka nego mogo što šta drugo.Mi smo počeli da se zabavljamo nakon mog 17 rođendana iako smo odmah skontali da smo stvoreni jedno za drugo brak nam ni na kraj pameti nije bio jer smo oboje delili slicne ideje da za brak treba mnogo vise od idealne ljubavi pa smo radili na svemu sto smo mislili da je potrebno za brak i uzeli smo se pet godina kasnije kada smo sve ostvarili postali zreli individualni i nezavisni od roditelja,zavrsili skole, posao, obezbedili stan.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45605
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 2:20 pm

MK slazem se sa tobom, bas sam na to mislila kad sam napisala - spoljasnji faktor. Ja sam svog muza upoznala kad sam imala 26 a on 32, oboje smo imali iza sebe neko zivotno iskustvo i bili samostalni, tako da smo se odmah skapirali. Naravno da kada imas 17 nije ti brak na pameti, vec obrazovanje, posao, provod....covek mora prvo samog sebe da upozna pa onda da donese tako vaznu odluku u svom zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46768
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 9:14 pm

dobro isto tako mislim da nije važno jel ti bilo 10 godina veze ili 3 mj.jednostavno se dogodi klik i zna se da ste stvoreni jedno za drugo.kod mene nema još klika čekam da proradi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Filipina




Broj poruka : 7
Points : 45982
Reputation : 0
Datum upisa : 25.09.2011

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeUto Nov 22, 2011 12:46 am

Mi smo bili u vezi 10 god.Poceli smo da se zabavljamo kao srednjoskolci.Naravano,brak nam nije padao na pamet ni u sali,ali kako su god.prolazile,sticali smo iskustva i to je nekako doslo samo od sebe.Sad smo vec 4god.u braku(znaci ukupno 14god.zajedno!),ali je ipak bilo stvari koje su me iznenadile kod njega(mislim na neke mane) koje npr.u vezi nisam ni primjecivala!Hocu da kazem,da i poslije toliko god.ipak nisam dovoljno upoznala svog muza sto znaci da godine veze nisu mjerilo kako ce vam biti u braku! I slazem se sa gore navedenim komentarima da nekad i veze od nekoliko dana mogu da imaju srecan i uspjesan brak,sto da ne? flower
Nazad na vrh Ići dole
Mica 04




Broj poruka : 17
Points : 45498
Reputation : 0
Datum upisa : 13.11.2011
Godina : 38
Lokacija : REPUBLIKA SRPSKA

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeUto Nov 22, 2011 10:44 am

Mi smo se zabavljali godinu dana i onda se vencali
Nazad na vrh Ići dole
Maka




Broj poruka : 34
Points : 45546
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 38

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeČet Nov 24, 2011 10:19 pm

Mi smo se zabavljali sedam i po godina. U braku smo godinu i po dana...i fino nam je i posle toliko godina. Smile U svakom slucaju, koliko god da je dobro, slozicete se da je veza jedno, a brak nesto sasvim drugo.
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45973
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeSub Nov 26, 2011 2:30 pm

slazem se sa filipinom,ja sam u vezi bila 3 god i mislila sam da smo se dovoljno dobro upoznali tj ja njega,mislila sam da znam svaku njegovu vrlinu ili manu,medjutim kad smo se uzeli shvatila sam da nije isto kao dok smo bili u vezi nekako je malkice cini mi se bilo drugacije i ne znam mozda sladje...ne kazem lepo nam je i sad ali bas sto godine nista ne znace...
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45461
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeUto Dec 06, 2011 7:36 pm

ma sve to zavisi od mnogo cega... kad je ko spreman... samo ne podrzavam brakove one brzinske, gde je veza trajala mesec -dva, pa doslo do neplanirane trudnoce, pa akao ajmo sad da se vencamo... meni je to skroz bzvz...
Nazad na vrh Ići dole
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46751
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 11:38 am

Sve ovisi, sve je individualno i svakako može da ispadne Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?   Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko dugo treba da budete u vezi pre nego što se venčate?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Društvo :: Ljubav i sex-
Skoči na: