Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Nije lako biti samohrana majka 11418110


 

 Nije lako biti samohrana majka

Ići dole 
+7
plavo oko
snjeza29
Rozleta
dragana.kraguljac
Izzy&Noah
maja
Viki
11 posters
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 48789
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 11:59 pm

- Žene koje ostanu same, na razne načine se snalaze i prolaze kroz život. U najboljoj poziciji su zaposlene majke, koje primaju pristojnu alimentaciju, tako da mnogo lakše podnose svoju samoću. I žene koje žive sa roditeljima su u lakšoj situaciji, jer mogu da računaju na pomoć. Najteže je onima koje su nezaposlene ili imaju male plate, koje žive kao podstanari i prinuđene su da rade po ceo dan, zbog čega malo vremena provode da svojom decom. Privatizacija je uništila mnoge porodice, poslodavce u privatnim firmama ne zanima da li samohranoj majci ima ko da uzme dete iz vrtića, već samo da se posao završi.
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45683
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 12:14 am

bas tako...ja se iskreno divim takvim zenama i skidam kapu...svaka cast one mogu sve.,tj moraju,i pored toga deca su im jako pametna i lepo vaspitana...takvim zenama treba uvek pomoci ali na neki nacin koji njih nece da uvredi,da one ne shvate da ih bneko sazaljeva,jer ukoliko to ukapiraju bice im jako tesko,ovo kazem iz iskiustva jer sam imala prilike da to dozivim...
Nazad na vrh Ići dole
Izzy&Noah




Broj poruka : 5
Points : 45155
Reputation : 0
Datum upisa : 17.11.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb,Croatia

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimePet Dec 02, 2011 10:56 pm

Ja sam jedna od tih majki mom sinu je punih 7 mj.,neznam sto me sve ceka u zivotu...potrudit cu se svom djetetu uciniti zivot sto je moguce ljepsim... sada imam jos rijesiti papirnato moj status samohrane majke jer je otac mog sina njega priznao kao svog ali to je sve sto smo dobili od njega...
Nazad na vrh Ići dole
dragana.kraguljac




Broj poruka : 1
Points : 44961
Reputation : 0
Datum upisa : 06.12.2011

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeUto Dec 06, 2011 12:27 pm

Eh nama kao samohranim majkama je mnogo tesko ali kada u svom zivotu imas decu pored sebe nista nije tesko. Barem meni nije kada su obe moje cerke pored mene. Inace majka sam dve devojcice jedna ima 10 godina a druga u januaru puni 2 godine! Mada nikada nisam imala pomoc i nikada nisam uspela da nesto uzmem od drzave za to sto sam samohrana majka ipak ja se ne zalim jer imam najvece bogatstvo u svome zivotu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rozleta




Broj poruka : 1
Points : 44251
Reputation : 0
Datum upisa : 15.02.2012

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 8:01 pm

Evo, i ove poruke zena koje su ovde pisale pre mene, dovoljno pokazuju koliko smo mi samohrane majke borci, i pored svega i dalje pune optimizma!! I svaka cast svakoj koja tako isto zivi i razmislja! I ja imam devojcicu od 4,5 godine i sama sam od 4tog meseca trudnoce.. Mozda nemam sve u zivotu sto bih zelela, ali mi osmeh i ljubav mog deteta nista na svetu ne moze zameniti! I ovde sam prvi put, ali mi se svidja ideja da o tome pricam sa onima koji ce me sigurno najbolje razumeti!Smile Veliki pozdrav za sve!!!
Nazad na vrh Ići dole
snjeza29




Broj poruka : 1
Points : 42371
Reputation : 0
Datum upisa : 21.08.2012

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeUto Avg 21, 2012 11:41 pm

Evo još jedne takve majke,sama sam,imam pomoć moje majke,ali se borim svakako da izvedem svoje djete na pravi put.. Puno sam toga prošla,teškoga,tužnoga itd,ali se nisam predala.. Za njega živim i dišem,ima sve možda i više nego bi trebalo,kulturan je,osjećajan,jako dobar otkako se rodio,jednostavno sam preponosna na njega i sebe,bez obzira na sve teškoće i probleme,ali je napokon to iza nas... Jake smo,mislim da nam takvima,bog da snage da sve prođemo...
Nazad na vrh Ići dole
plavo oko

plavo oko


Broj poruka : 7
Points : 42379
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2012
Godina : 40
Lokacija : doboj

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 12:55 am

I sama sam samohrana majka djecaka od 4 godine,stim da sam se rastala od svog bivseg muza kada je moj sin imao samo 2 mjeseca i od tog trenutka on nikada vise nije nikada vidio niti znao za svoje dijete,ali uspjevam da mu budem i majka i otac,naravno uz pomoc svoje mame koja je tu da nam pomogne,ali da je lahko biti samohrani roditelj nije,ali onog momenta kada se moj sin nasmije i kad me zagrli sva patnja i bol nestaju jer znam da sva patnja i bol,vrijede tog osmijeha.
Nazad na vrh Ići dole
sendy 25




Broj poruka : 6
Points : 42366
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2012
Lokacija : hrvatska

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 9:01 pm

drage moje,da li ste pročitale šta se smatra pod tim samohrana majka?!! ni malo to ne podržavam! znači,nemam prava samohrane majke ako mu je otac živ i ako mu da koju kunu mjesečno!!?!? ko to djete čuva,otprema u vrtić,doktoru,spava s njim,brine se o svemu?! pa majka!!??? teško je jako... kako uskladiti i poso i vrtić i čuvanje i sve?! Question
Nazad na vrh Ići dole
jelena jeca




Broj poruka : 1
Points : 42091
Reputation : 0
Datum upisa : 18.09.2012
Godina : 35
Lokacija : beograd

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeUto Sep 18, 2012 1:34 pm

i ja sam takode samohrana majka a od drzave nista samo ako imas vezu
Nazad na vrh Ići dole
emanchy

emanchy


Broj poruka : 2
Points : 42052
Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2012
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeSub Sep 22, 2012 9:56 pm

Takodje sam samohrana majka....imam pomoc roditelja i dosta mi je lakse,ali skidam kapu svakoj mami koja sama prolazi kroz sve to...
Nazad na vrh Ići dole
mrvica




Broj poruka : 2
Points : 41342
Reputation : 0
Datum upisa : 02.12.2012

Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitimeSre Dec 05, 2012 11:14 pm

Ja sam samohrana majka devojcice nepune 4 godine.Kada se ona rodila nije bilo srecnijih roditelja od nas ali nije ziot uvek savrsen.Mala nam je imala samo 21 dan kada je on umro.Mnogo nam je tesko bilo pogotovu sto ja nemam pomoc od nikog ni roditelja ponekada svekrve tj svakog meseca dodje nam u posetu ili mi idemo posto zivi malo dalje.Zivimo u Danskoj t boriLA SE za papire posto mi mala ima danski pasos(jer joj je otac danac) a ja srpski i ona ne moze ziveti u Srbiji a ja ne mogu u Danskoj.POsle 3 godine borbe sa drzavom konacno sam dobila sansu da mogu mirno ziveti bez stresa i cimanja.Imamo primanje od drzave ali njoj to ne moze zameniti oca.Nekada kada mi kaze da joj je otac gore visoko dodje mi da puknem od tuge ali moja mala je plod nase ljubavi i za nju zivim i borim se.Nije lako u drugoj zemlji gde jezik slabo znas gde nemas prijatelja niti roditelje ali imam nju mojj sjaj u oku moje srce za nju izdrzavam sve to.Mame mislim da su nam nasa deca dovoljna razlog za zivot i borbu zato napred ne postoji ni jedna prepreka za nas...Pozz svim mamama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nije lako biti samohrana majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije lako biti samohrana majka   Nije lako biti samohrana majka Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nije lako biti samohrana majka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Levorukima nije lako
» Žena je najlepša kad postane majka
» Da svaka žena postane majka: 3 leka protiv steriliteta
» Razvod može biti i kraj, ali i početak
» Da li je dobro biti stroga mama?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Porodica-
Skoči na: