Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
što se po zanimanju? 11418110


 

 što se po zanimanju?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46478
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

što se po zanimanju? Empty
PočaljiNaslov: što se po zanimanju?   što se po zanimanju? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 9:19 pm

osim što ste mama Smile što ste završile,radite li i danas u svojoj struci?
ja sam završila cvječara,ali nažalost nista od mog posla,tako da razmišljam o prekvalifikaciji Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45315
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

što se po zanimanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: što se po zanimanju?   što se po zanimanju? Icon_minitimeSre Nov 23, 2011 9:36 pm

Ja trenutno pisem diplomski. Treba da diplomiram menadzment u turizmu ali se ni ne nadam poslu u struci jer ga je tesko dobiti, a i kad ga dobijes plate su bezobrazno male, pa cu i ja nesto smisliti- sto se prekvalifikacije tice. Vidim da bolje zive i vise para imaju kozmeticari i frizeri nego fakultetski obrazovane zene. Retko koja ima srece da radi ono sto voli i da je to dobro placeno.
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46478
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

što se po zanimanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: što se po zanimanju?   što se po zanimanju? Icon_minitimeSre Nov 23, 2011 11:00 pm

bas tužno je vidit da se neko školovao godinama da bi posto nešta više,a onda nemoš dobit ni poso..a dobro danas je tako svagde
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45171
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

što se po zanimanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: što se po zanimanju?   što se po zanimanju? Icon_minitimePon Dec 12, 2011 3:13 pm

ja sam opticar po struci, ali ovde moja diploma se ne priznaje, morala bih ponovo sve... a nisam imala ni volje, ni vremena, trceci za parama.... sad ne radim, a dok se nisam porodila, radila sam u catering firmi, koja se bavila i uredjenjem i dekoracijom prostora za slavlja... pa sam balansirala, radila i jedno i drugo i u restoranu u kuhinji i cistila po kucama.... nije me sramota nikakvog posla, vazno je da mi posao prija i da se dobro zaradjuje....
Nazad na vrh Ići dole
monnika

monnika


Broj poruka : 9
Points : 42359
Reputation : 0
Datum upisa : 23.08.2012
Godina : 37
Lokacija : mostar

što se po zanimanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: što se po zanimanju?   što se po zanimanju? Icon_minitimePet Avg 24, 2012 10:51 am

hej....zanimanje geodezija!!!
mnogi me pitaju,a šta ti je to??? odradila sam pripravnički,sada učim za polaganje državnog ispita study pa bi trebala za mjesec dana početi raditi u općini u odjelu za geodetske i imovinsko pravne odnose,katastar!! jako se radujem poslu,em što je državni,em što volim raditi u svojoj struci...a to vam je uplane kuća,određivanje položaja zemljišta,omeđivanje granica,ucrtavanje na planove,prostorno uređenje...ma extra,baš se veselim bounce
Nazad na vrh Ići dole
Goga Cvijo




Broj poruka : 6
Points : 40596
Reputation : 0
Datum upisa : 16.02.2013
Godina : 39
Lokacija : Loznica

što se po zanimanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: što se po zanimanju?   što se po zanimanju? Icon_minitimeSre Feb 27, 2013 12:47 am

Ja sam zavrsila za hemijsko tehnoloskog tehnicara,pa sam se prekvalifikovala za knjigovodstvo i elektronsko poslovanje a trenutno zanimanje majka,domacica,kucna pomocnica,uciteljica itd. sve sto spada u taj posao.
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





što se po zanimanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: što se po zanimanju?   što se po zanimanju? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
što se po zanimanju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: