Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Ah, ta svekrva!!! 11418110


 

 Ah, ta svekrva!!!

Ići dole 
+4
sanjic
nataly
Sonja 81
carica_orhideja
8 posters
AutorPoruka
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46751
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimePet Jul 29, 2011 6:09 pm

Kako se slažete sa svojom svekrvom?
Nazad na vrh Ići dole
Sonja 81




Broj poruka : 5
Points : 46545
Reputation : 0
Datum upisa : 30.07.2011
Godina : 42

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimeSub Jul 30, 2011 2:08 pm

Very Happy Trudim se da se slazemo dobro Wink Samo jednom smo se posvadjale za ovih pet godina koliko sam u braku.Zivimo u istoj kuci,oni su dole a mi gore na spratu...
Nazad na vrh Ići dole
nataly

nataly


Broj poruka : 34
Points : 46609
Reputation : 0
Datum upisa : 27.07.2011
Lokacija : Beograd

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimeSub Jul 30, 2011 3:17 pm

I ja sam se isto trudila da se lepo slazemo ali nije uspelo. Od aprila ne pricamo i nemam nikakav kontakt s njom.
Nazad na vrh Ići dole
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46751
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimeSub Jul 30, 2011 4:14 pm

Moja je dobra ali se nekad pokačimo. Evo sad već danima ne pričamo jer ona dopušta mojoj starijoj curi svašta, čim ja nešto kažem mala odmah njoj, ja joj prigovorila a ona se počne derati na mene, mislim se hoće vraga, i tako ja odem i sad ne pričamo Very Happy Inače nije loša, samo što je dosta posesivna i sebična, nikako im utuviti u glavu neke stvari.
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46768
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimePon Avg 08, 2011 9:25 pm

na sreču super! naravno žena je predobra Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45605
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimePet Nov 11, 2011 8:03 pm

Hvala Bogu, te imam normalnu svekrvu. Tu je kad treba da se pomogne, zivimo odvojeno, vidjamo se cesto na kafi, ponekad rucak . Ne mesa se ni u sta ,jer smo se tako i suprug i ja postavili na samom pocetku- i mislim da je on kljucna osoba naseg dobrog odnosa , jer da se on nije postavio tako na pocetku, ne bi tako bilo. U startu je rekao- MI smo MI i samo MI odlucujemo o NAMA i kraj. I zato ga OBOZAVAM!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Maka




Broj poruka : 34
Points : 45546
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 38

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimePet Nov 11, 2011 10:10 pm

Ja sam imala ludu srecu da mi je svekrva ok. Pomaze mi u svemu, ne mesa se, cuva mi bebca kada god mi je to potrebno... Sve je za sada super i nadam se da cemo ostati u dobrim odnosima pre nego sto se odvojimo, a iskreno se nadam da ce to biti uskoro, jer ipak je najlepse kada imas svoj mir... Smile
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45973
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 12:36 am

hvala bogu pa ne zivimo zajedno...heheh zena je super,ali previse prica,i puno voli da ogovara,sto se meni nikako ne svidja..iako bi se nekad posvadjale sigurno bi to bilo zbog tracarenja...ovako vidimo se 6-7 puta godisnje i to je to...ona je na kosovo ja u bg...ali se naravno cujemo cesto...sve u svemu kakvih ima dobra je...
Nazad na vrh Ići dole
dajanaimama

dajanaimama


Broj poruka : 2
Points : 45522
Reputation : 0
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 34

Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitimePon Nov 14, 2011 10:32 pm

Jao blago ecini vas ja imam tesku vesticu i to bkvalno i bez preterivanja.... za 4 godine koliko sam sa suprugom slagale smo se samo prvih mesec dana.... U svemu mi kontrira i naravno popila je svu pamet ovog sveta, ponasa se kao psihijatar svakog analizira jer tu uvek ima neki piholoski problem za koji ona zna.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ah, ta svekrva!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah, ta svekrva!!!   Ah, ta svekrva!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ah, ta svekrva!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: