Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Trudnoća i fakultete 11418110


 

 Trudnoća i fakultete

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MK




Broj poruka : 83
Points : 45596
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Trudnoća i fakultete Empty
PočaljiNaslov: Trudnoća i fakultete   Trudnoća i fakultete Icon_minitimeUto Jan 03, 2012 8:48 pm

Interesuje me da li ima koja mama sa ovim iskustvom naime meni bliska osoba je ostala u drugom stanju veoma ne planirano :)Studira medicinu i ostala joj je još cela godina a momak je u završnoj godini sa nekih još 7 ispita.Oboje su jako dobri studenti i imali su silne planove vezane za budućnost a sada im ese zadesilo ovo.Porodica je u šoku al polako prihvataju samo što insistiraju na braku pre rođenja deteta većinom njeni roditelji jer ne žele baš da sve bude preko reda :)On planira da se zaposli i da se presele u podstanarski stan i da završava fakultet a ona planira da očisti pre porođaja od ispita šta ima pošto joj je termin u avgustu i da pokuša nekako da izradi da neide na predavanja barem ne na sva nego samo na ispite u završnoj godini.Šta kažete mame na to, da li je neka od vas imala iskustvo studiranja i dobijanja bebe u isto vreme i da je sve bilo sa pozitivnim ishodom?????

P.S AKO ADMIN MISLI DA TEMA PRIPADA DRUGDE NEKA PREBACI ZAISTA NE ZNAM GDE BI SE OVO UKLOPILO:)
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46788
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Trudnoća i fakultete Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoća i fakultete   Trudnoća i fakultete Icon_minitimeČet Jan 05, 2012 3:04 pm

Čuj ima takvih slučajeva koliko hočes uz dobru organizaciju sve se može.
Ima nas oko 5 ženski što smo ostale trudne u srednjoj neke čak u 2 srednje,ja sam u 3.
Sve se to može nadopunit.Za to postoje bake Wink
Nazad na vrh Ići dole
Teamadu




Broj poruka : 2
Points : 41492
Reputation : 0
Datum upisa : 18.12.2012

Trudnoća i fakultete Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoća i fakultete   Trudnoća i fakultete Icon_minitimeSre Dec 19, 2012 9:17 pm

Ja sam ostala planirano trudna na trecoj godini studija, trudna isla VII semestar, pa se porodila i ocistila sve ispite, iako mi dete nije spavalo nocu, a ni danju. Podrska partnera je najvaznija i sve je posle lako!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trudnoća i fakultete Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoća i fakultete   Trudnoća i fakultete Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Trudnoća i fakultete
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Deca-
Skoči na: