Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Kućanski poslovi 11418110


 

 Kućanski poslovi

Ići dole 
+8
ZANA112
Maka
Bubi89
sanjic
JasnaK
dukica
nataly
carica_orhideja
12 posters
AutorPoruka
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46461
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeSub Jul 30, 2011 12:04 pm

Koje kućanske poslove najviše mrzite, a koje volite?
Pomaže li vam muž u kućanskim poslovima?
Nazad na vrh Ići dole
nataly

nataly


Broj poruka : 34
Points : 46319
Reputation : 0
Datum upisa : 27.07.2011
Lokacija : Beograd

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeSub Jul 30, 2011 3:10 pm

Hm...najvise mrzim peglanje, a sve ostalo mi nije tesko. Muz mi jako puno pomaze oko poslova i po kuci i oko deteta. Zna bukvalno sve da radi pa cak i da kuva. Dobro sam se udala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46461
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeSub Jul 30, 2011 4:25 pm

nataly ::
Hm...najvise mrzim peglanje, a sve ostalo mi nije tesko. Muz mi jako puno pomaze oko poslova i po kuci i oko deteta. Zna bukvalno sve da radi pa cak i da kuva. Dobro sam se udala Very Happy
Very Happy Blago tebi, moj ne da ne pomaže već samo odmaže Twisted Evil A i rijetko je u kući, stalno nešto radi po vani, tako da mi je žao da mu uvalim suđe da pere.
Nazad na vrh Ići dole
dukica




Broj poruka : 7
Points : 46258
Reputation : 0
Datum upisa : 30.07.2011

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeSub Jul 30, 2011 5:03 pm

nataly ::
Hm...najvise mrzim peglanje, a sve ostalo mi nije tesko. Muz mi jako puno pomaze oko poslova i po kuci i oko deteta. Zna bukvalno sve da radi pa cak i da kuva. Dobro sam se udala Very Happy
E blago tebi stvarno, moj ne voli nista da radi, samo kad bas mora da usisa i baci djubre, a bebu cuva kad je raspolozena da lezi, a on da joj peva ili prica... Ja obozavam da kuvam, a ni ostalo mi ije tesko, osim usisavanja Twisted Evil i peglanja Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46302
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeNed Jul 31, 2011 10:35 am

Ja sam zato odustala od peglanja! Ujutro prije posla svako svoju majicu opegla a baba od djeteta Smile Muž mi radi skoro cijeli dan, dođe kući u 7 navečer a ja u 5-5,30... Dok skuham nešto, ne ostane mi puno vremena! A ne dira me puno da sve mora biti na svome mjestu, radije se igram sa svojim djetetom. Obično je subota rezervirana za čišćenje i tada muž usisa ( a i to mu je previše). Oko djeteta radimo zajedno, On priprema curicu za kupanje, ja ju kupam, on ju suši i tako.... Jedino mi ujutro prije posla skuha kavu i to je sve što on radi preko cijelog tjedna. I ja ponekad poželim da sam muško....
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46478
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeNed Avg 07, 2011 4:51 pm

od kučanskih poslova sve mi je ok,ali pranje suđa Rolling Eyes uff izbjegavam nevolim jednostavno.
peglanje obozavam,čiščenje i tako.
md. mi nepomaže oko tih poslova a zasto?vjerojatno sam se htjela pokazat kako ja to sve mogu Laughing
a i nevolim ga previše gnjavit ipak čovjek ima svoj posao,zaraduje a na meni je djete i kuča,znam da vas par negleda s takve strane ali eto ja da Wink
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46302
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimePon Avg 08, 2011 3:28 pm

Pa da, problem je što se mi u početku hoćemo pokazati pa se ubijamo a oni se lako priviknu na to, kasnije ih je teško odviknuti! Bilo je i meni OK dok nisam radila pa sam imala vremena za spremanje, kuhanje i ostalo... Problem je kad sam počela radit, nema me isto kao i njega a očekuje se da radim jednako kod kuće... Pa ne ide to tako, da mi dan traje 48h nekad bi mi bilo malo! A najjača mi je izjava "ja to ne znam radit,nikad nisam radio"! Ja ne znam šta oni misle, da smo mi rođene s metlom i kuhačom u ruci?????? Strašno.... Eto, sad sam se ispucala pa mi je lakše Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bubi89




Broj poruka : 8
Points : 46209
Reputation : 0
Datum upisa : 04.08.2011

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimePon Avg 08, 2011 6:58 pm

Ja mrzim ribanje kupatila i sporeta Evil or Very Mad
Muz mi pomaze u svemu osim sto ne pegla, ne brise prasinu i ne kuva...
TO mu ni ne bih dala Smile
Inace ostalo sve zna da radi... Sa bebcem se super snalazi...
Inace obozavam da kuvam, ali mi bebac retko kad da, urla, vristi, i onda moram oko njega Suspect
A peglanja sto se tice, bebece peglam odam, a nase lepo slozim sve, pa kad oblacimo opeglam... Jer ako opeglam i slozim, dzaba,. jer mene uzasava kad imaju one crte od slaganja... Tako da... Smile

Joj jedva cekam da renoviramo stan, ima samo da prckam i cackam po njemu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Maka




Broj poruka : 34
Points : 45256
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 38

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimePet Nov 11, 2011 7:40 pm

Ne bih nista specijalno izdvojila...sem pranja sudova... Sad
Sto se tice muza, pomaze mi oko svega, kada ja ne mogu da postignem sama...naravno tek kada mu zatrazim pomoc. Sam se nece setiti Very Happy, ali bitno da ne gundja kada mu se obratim za pomoc.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZANA112




Broj poruka : 5
Points : 45205
Reputation : 0
Datum upisa : 12.11.2011

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 4:42 pm

nema ništa posebno ni što volim, ni mrzim, dođe mi dan kada bi samo čistila sve od reda, a ima dana kad mi se ništa ne da, nije mi baš najdraže pranje suđa,al nakraju uvijek mene čeka, tako da mi nevrijedi buniti se. muž mi pomaže koliko stigne jer je po čitav dan na poslu,a kad je doma uvijek će mi pomoći oko svega.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45315
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 6:25 pm

Peglanje.grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...... nista mi ne pada tesko sem stajanja pored daske. Muzic pomaze svaki put oko generalnog spremanja, ono kad treba pomeriti namestaj i slicno, inace sve popravlja po kuci i puno radi pa je i ovo vise nego dovoljno
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45683
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimePon Nov 14, 2011 12:47 am

eeeee al zato meni moj muz toliko pomaze u kuci da mu je tesko i smece da izbaci,i to spremljeno upakovano u kesu samo da se baciiiii... Very Happy ,salim se moj muz po ceo dan radi od ujutru u 5 dodje uvece u 8 i stvarno bih bila vestica kad bih cekala da mi on usisava i pere sudove zar ne...sto se kuvanja i spremanja tice,to radi smao kad nisam ja kuci,tad mora...a sta ja ne volim,iskreno dok sam bila devojka uzasno sam mrzela da perem serpe,tepsije,a sad kako moram,i kako znam da nema ko da ih opere nemam koga da cekam ,a da ih bacam posle upotrebe nesto mi se ne isplati, Very Happy Very Happy perim ih bez problema...zato me je majka uvek zezala kaze cero kad se ti budes udala majka ce tebi kupiti masinu za sudove,da te svekrva ne bi gadjala,serpom...hihihihi...e al ja hvala bogu ne zivim sa svekrvom,tako da nema ko da me gadja,al mi opet krivo jer sam ostala bez masine... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorkaljubav




Broj poruka : 7
Points : 45637
Reputation : 0
Datum upisa : 30.09.2011
Godina : 34
Lokacija : Backa Palanka

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 5:51 pm

ja dok sam bila trudna skoro nista nisam radila jer mi muz nije dozvoljavao i sve je on radio,a sad ja sve radim i retko kad mi pomaze a posla imam kao da imam 5oro dece ,mozda je sve stvar organizacije ali ne bi skodilo kad ne bih morala i za suprugom bas sve da sklanjam posto je i on donekle dete kada se igra sa nasom cerkicom pa za njim sklanjam veci haos nego sto bi ona napravila
Nazad na vrh Ići dole
ella i atila




Broj poruka : 2
Points : 45152
Reputation : 0
Datum upisa : 17.11.2011
Godina : 33
Lokacija : osijek

Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 4:06 pm

Od kucanskih poslova najvise volim kuhanje i brisanje prasine to mi je jako zanimljivo...A na svu srecu imam supruga koji isto voli kucnske poslove i pomaze mi jako puno kada je slobiodan....Svaki kucanski posao mi ko od sale napravimo i super nam je....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kućanski poslovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kućanski poslovi   Kućanski poslovi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kućanski poslovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: