Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) 11418110


 

 Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Branimira




Broj poruka : 2
Points : 40732
Reputation : 0
Datum upisa : 01.02.2013
Lokacija : Zrenjanin

Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)   Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Icon_minitimePet Feb 01, 2013 7:16 pm

Ja sam u prevelikom iščekivanju veoma rano uradila test i vadila krv na betu-sve negativno.Ipak,meca mi je kasnila,test je posle 2 dana kašnjenja bio pozitivan i sada sam 8.nedeljica:)
Nekako sam osećala da sam trudna,pa se nisam puno nervirala zbog negativnih rezultata,kontala sam da je rano.Simptomi-bolne bradavice,koje najviše bole kada se naježim od hladnoće(grudi totalno meke i bez ikakvih bolova koje inače imam pred mecu),učestalo mokrenje i temperatura koja je skakala na 37,1-37,3,pa naglo padala na 36,4 milion puta u toku dana.P.S.bez mučnina,jedem ko usisivač-vać se vidi da sam dobila koji kilogram a i imam malecni stomačićSmile
Nazad na vrh Ići dole
tina2215




Broj poruka : 10
Points : 42340
Reputation : 0
Datum upisa : 25.08.2012

Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)   Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Icon_minitimeUto Sep 18, 2012 10:11 am

pozdrav svima,,ja još uvijek neznam točno šta se događa kod mene,nakon malo više od 2 tjedna izostanka,u subotu navečer sam dobila menstruaciju,svjetlija je nego inače,i jučer je još skroz malo išla,tj. trajala je dva dana. Testove koje sam radila prije toga bili su negativni. Jel moguće da je trudnoća u pitanju? Nikad mi do sad menstruacija nije bila takva.
Nazad na vrh Ići dole
viki 86




Broj poruka : 6
Points : 42366
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2012

Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)   Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Icon_minitimeNed Avg 26, 2012 8:30 pm

ja sam test radila posle 6 dana od kako mi je kasnila,nisam mogla da izdrzim da sacekam jos koji dan i to sam kupila neki najeftiniji,i pokazalo je da sam trudna
Nazad na vrh Ići dole
I love you




Broj poruka : 13
Points : 42370
Reputation : 7
Datum upisa : 23.08.2012

Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)   Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Icon_minitimeSub Avg 25, 2012 3:26 pm

Mislim da test treba raditi oko 15 dana kad kasni, al opet ti testovi ne pokazuju 100% tacno, oni mogu biti lazno negativni, tako da sve je moguce. Meni kasni evo danas 10-ti dan, pa nisam radila test, sve kontam rano je. Isto mi se nikad prije nije desilo da ovoliko kasni, pa je moguce:)
Nazad na vrh Ići dole
tina2215




Broj poruka : 10
Points : 42340
Reputation : 0
Datum upisa : 25.08.2012

Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)   Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Icon_minitimeSub Avg 25, 2012 3:18 pm

Danas sam radila test,a mengu sam imala 2.08.. sad mi je i tlak pao jako,,a to mi se nikad ije događalo.
Nazad na vrh Ići dole
I love you




Broj poruka : 13
Points : 42370
Reputation : 7
Datum upisa : 23.08.2012

Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)   Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Icon_minitimeSub Avg 25, 2012 2:51 pm

Mislim da ti je to rano da pocnes povracati, jedino ako nisi prije zatrudnila a npr dobijala mengu pa nisi ni znala da si trudna. Zavisi kad si radila test, mozda je prerano bilo, pa ti je pokazao negativno.
Nazad na vrh Ići dole
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 45592
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Empty
PočaljiNaslov: Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)   Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Icon_minitimeSre Jun 20, 2012 10:02 am

Drage buduce trudnice vecina zena koje se prvi put susrecu sa trudnocom imaju dosta pitanja,mi smo tu da vam pomognemo da dobijete savete i odgovore na sve sto vas zanima kao i da vam pomognemo da ublazite nervozu u iscekivanju dve crtice I love you
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)   Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Simptomi trudnoce,uz vas dok cekate pozitivan test :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rani simptomi trudnoće
» Simptomi trudnoće ili bolesna štitnjača?
» 9 činjenica o seksu tokom trudnoće
» Grčevi u nogama tokom trudnoće
» Vožnja bicikla tokom trudnoće

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Trudnoća i porodjaj-
Skoči na: