Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
U sve se meša 11418110


 

 U sve se meša

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
IvanaM




Broj poruka : 265
Points : 42180
Reputation : 3
Datum upisa : 17.11.2012
Godina : 39

U sve se meša Empty
PočaljiNaslov: U sve se meša   U sve se meša Icon_minitimeSub Nov 24, 2012 12:29 am

Ako, ne daj Boze, zivite u istoj kuci- uvek ce vam zavirivati u lonac, ves masinu, ormar; deliti vam korisne savete kako da kuvate "na njen nacin" jer "njen sin voli tako spremljeno jelo", kako da perete ves, namestate krevet i radite mnoge druge stvari po kuci. Ako ste te srece da ste se sa muzem skucili odvojeno od njegove majke, a vase cenjene svekrve, onda je jos i podnosljivo- otrpite je malo kad dodje u posetu, bolje nego da vam je svaki dan nad glavom.

Šta Vama vaša svekrva radi?
Nazad na vrh Ići dole
sandra-mina




Broj poruka : 1
Points : 40981
Reputation : 0
Datum upisa : 29.12.2012

U sve se meša Empty
PočaljiNaslov: Re: U sve se meša   U sve se meša Icon_minitimeSub Dec 29, 2012 4:56 pm

pametuje i svemu nalazi manu. pig znaci nekad me tako iznervira da bih pukla.. affraid ali ja sve kazem muzu,pa joj on ocita lekciju,i ona se posle smiri. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
IIchki




Broj poruka : 4
Points : 39475
Reputation : 1
Datum upisa : 29.05.2013
Godina : 30
Lokacija : Wien

U sve se meša Empty
PočaljiNaslov: Re: U sve se meša   U sve se meša Icon_minitimeSre Maj 29, 2013 1:27 pm

E meni je bas to..'ako ne daj Boze zivite u istom stanu'...Ludnica,u sve se mijesa,hoce da je pitam za svaku sitnicu..E bogami to joj necu dozvolit,nisam se ja za nju udala pa da mi ona sefuje..Na pocetku sam samo sutila i trpila njene prpvpkacije,a sad joj odgovorim,pa joj nije pravo.Mijesa se cak i u mojoj odnos sa bebom..Meni to jest prvo dijete,al ne moze ona znati bolje sta treba mojoj bebi..Majcinski instikt nikad ne grijesi..NAucila da ona komanduje sinu jedincu,pa joj sad muka,sto ga neka druga zena voli i ugadja mu..Nisam ja kriva sto on nece da jede ono sto ona napravi,vec ono sto ja pravim jede.Ja znam njegove zelje i udovoljavam mu..A njoj to smeta..Ona bi izgleda da s e mi svadjamo i stalno podbada..MOlim Boga svaki dan da dobijemo stan,prijavili smo se i sada cekamo..Zivimo u austriji i takva je valjda procedura sa stanovima...Eto malo sam se izjadala...!
Nazad na vrh Ići dole
veraiema




Broj poruka : 1
Points : 30801
Reputation : 0
Datum upisa : 13.10.2015
Lokacija : beograd

U sve se meša Empty
PočaljiNaslov: Re: U sve se meša   U sve se meša Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 3:51 pm

U  S V E  se mesa. Ode u svoju sobu i smislja sta ce sledece.....izadje, podbode i ceka da vidi koliko cu da se nerviram. Za svasta mogu da precutim ali za dete se uvek posvadjamo. Stalno govori to je moje unuce ali je to ipak moje dete i majka zna najbolje sta je dobo za dete. naucila mi je dete da me laze i da skriva stvari (dogadjaje, ne predmete) od mene. POLUDECU OD NJE. Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





U sve se meša Empty
PočaljiNaslov: Re: U sve se meša   U sve se meša Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
U sve se meša
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Društvo :: Svekrve-
Skoči na: