Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Koliko dojiti 11418110


 

 Koliko dojiti

Ići dole 
+2
carica_orhideja
Viki
6 posters
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 49139
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Koliko dojiti Empty
PočaljiNaslov: Koliko dojiti   Koliko dojiti Icon_minitimeNed Jul 31, 2011 5:51 pm

Sta mislite o dojenju preko godinu dana?
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46811
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Koliko dojiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dojiti   Koliko dojiti Icon_minitimeNed Jul 31, 2011 7:46 pm

Po meni je dosta 1,5 god., preko toga je već previše. Možda sam primitivna ali bezveze mi je da dijete od 2 godine sisa! Ja sam dojila 16,5 mjeseci i mislim da je sasvim dovoljno, mlađeg curetka isto dojim i namjeravam je otprilike dojiti koliko i stariju sestru.
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46828
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Koliko dojiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dojiti   Koliko dojiti Icon_minitimeUto Avg 09, 2011 10:07 pm

pa neznam,jedna zena mi je pričala kako zna djete koje je dojeno 5 god. Question to mi je izvinite ali malo "bolesno" Embarassed
da sam imala duže mljeka npr.kad je bio godinu i pol,vjerojatno bi mu izdajala pa dala u bočicu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
veronika

veronika


Broj poruka : 54
Points : 46289
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 38
Lokacija : Sarajevo

Koliko dojiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dojiti   Koliko dojiti Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:43 pm

Neznam ali i meni je glupo dojenje preko 2 godine,starijeg sam dojila 14 mjeseci a i madjeg tako planiram
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45665
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Koliko dojiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dojiti   Koliko dojiti Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 11:09 pm

sve najbolje, ja nazalost nisam imala dovoljno mleka, pa sam ih mnogo krace dojila, mislim da mame koje mogu treba da doje svoju decu ,duze.
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46033
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Koliko dojiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dojiti   Koliko dojiti Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 12:08 am

slazem se sa ivanom,ni ja nemam dovoljno mleka,jedva ga ima ujutru i to sasvim malo,i puno mi je zao sto bebicu morm da dohranjujem,ipak je majcino mleko,najbolje...dojite decu dokle god mozete,to vam kazem prvenstveno kao majka ali i kao babica...sad ce te se nasmejati verujem moj je brat imao 3,5 god i jos je sisao...on onako mali secam se ko da je juce bilo,sad je vec momak 4 je razred srednje skole,uzme stolicu ona 3 x veca od njega namesti je gde njemu odgovara,mamu za ruku postavi je da sedne i on u krilo i sisa...to je bio sou...ali eno jnek je ziv i zdrav nista mu ne hvali...ali je zato i mamina maza...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko dojiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dojiti   Koliko dojiti Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko dojiti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko dugo dojiti
» Zašto je dobro dojiti?
» Koliko ste dojili?
» da li vam i koliko bebe bljuckaju
» koliko verujete muzu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Deca-
Skoči na: