Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Povratak na posao 11418110


 

 Povratak na posao

Ići dole 
AutorPoruka
sanja81

sanja81


Broj poruka : 14
Points : 46498
Reputation : 0
Datum upisa : 29.07.2011
Godina : 42
Lokacija : mostar

Povratak na posao Empty
PočaljiNaslov: Povratak na posao   Povratak na posao Icon_minitimeNed Avg 07, 2011 11:28 am

nisam bila zaposlena u nekoj firmi koja ima bolovanje ili porodiljni dopust kad sam zatrudnila tako da sam radila dok sam mogla.E sad je mom sinu skoro 8 ipo mj,strasno je vezan za mene,ustvari prestrasno,ja bukvalno ne mogu na wc od njega,cak i kad mu je tata tu,ako ja maknem iz njegovog vidokruga to je vriska Boze sacuvaj.zanima me kad ste se vratile na posao?kako su vasa djecica reagirala,nekako mislim da ce mu biti lakse dok je manji da se navikava da mama ide na posao nego poslje dok postane svjesniji svega??jesam li u pravu?ili trebam li provesti jos vremena s njim jer mu nitko ne zna kako ja udovoljiti ni smiriti??zao mi ga je,zato sto smo mi vjecito sami kuci,muz mi radi i Bogu hvala ima dobar posao.kad ste se vratile na posao??svaki savjet je dobro dosao...
Nazad na vrh Ići dole
sanja81

sanja81


Broj poruka : 14
Points : 46498
Reputation : 0
Datum upisa : 29.07.2011
Godina : 42
Lokacija : mostar

Povratak na posao Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak na posao   Povratak na posao Icon_minitimeNed Avg 07, 2011 11:40 am

molim administratora da prebaci temu,tek sad vidim ja sam na pogresnommestu otvorila Embarassed sorry nisam namjerno
Nazad na vrh Ići dole
 
Povratak na posao
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» povratak mame na posao
» Dijeta-povratak na staru kilazu
» Taxi za povratak kući iz rodilišta
» Ići na posao u trudnoći ili ne?
» Najteži posao na svetu je i najlepši

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: