Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
povratak mame na posao 11418110


 

 povratak mame na posao

Ići dole 
+2
sanjic
sanja81
6 posters
AutorPoruka
sanja81

sanja81


Broj poruka : 14
Points : 46288
Reputation : 0
Datum upisa : 29.07.2011
Godina : 42
Lokacija : mostar

povratak mame na posao Empty
PočaljiNaslov: povratak mame na posao   povratak mame na posao Icon_minitimeČet Avg 11, 2011 10:10 am

nisam bila zaposlena u nekoj firmi koja ima bolovanje ili porodiljni
dopust kad sam zatrudnila tako da sam radila dok sam mogla.E sad je mom
sinu skoro 8 ipo mj,strasno je vezan za mene,ustvari prestrasno,ja
bukvalno ne mogu na wc od njega,cak i kad mu je tata tu,ako ja maknem iz
njegovog vidokruga to je vriska Boze sacuvaj.zanima me kad ste se
vratile na posao?kako su vasa djecica reagirala,nekako mislim da ce mu
biti lakse dok je manji da se navikava da mama ide na posao nego poslje
dok postane svjesniji svega??jesam li u pravu?ili trebam li provesti jos
vremena s njim jer mu nitko ne zna kako ja udovoljiti ni smiriti??zao
mi ga je,zato sto smo mi vjecito sami kuci,muz mi radi i Bogu hvala ima
dobar posao.kad ste se vratile na posao??svaki savjet je dobro dosao...
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46488
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

povratak mame na posao Empty
PočaljiNaslov: Re: povratak mame na posao   povratak mame na posao Icon_minitimeSre Avg 24, 2011 10:06 pm

nemogu ti draga puno pomoć,znam i sama kako je kad nemoš otić na wc bez njega.
ja sam se morala vratit kad je imo 3 mj.u školu sve je ok prošlo naravno kad je narasto bilo je malo plača ali evo prošlo je Smile
nakon godinu dana kad ti prođe porodini probaj nač poso bit če teško ali ako ga svaki put kad budes dolazila s posla razveselis nekom sitnicom bit če lakše tako ja svog A. ucjenim Wink
eto želim ti sreču s time Smile
Nazad na vrh Ići dole
cor




Broj poruka : 3
Points : 44883
Reputation : 0
Datum upisa : 15.12.2011

povratak mame na posao Empty
PočaljiNaslov: Re: povratak mame na posao   povratak mame na posao Icon_minitimePet Dec 16, 2011 1:39 pm

Moja beba ima tek dva meseca,ali planiram da se vratim na posao vec kad napuni sest meseci,polako je navikavam da provodi malo vremena sama sa bakama,da bi navikla.Ali me muci kako cu ja dok budem na poslu,da li ste imale zelju da stalno zovete da pitate sta radi,da li je jela,kakila,spavala....?Ja imam osecaj da cu milion puta zvati da proveravam i ako beskrajno verujem i svojoj i suprugovoj majci da ce dobro paziti moju devojcicu.
scratch
Nazad na vrh Ići dole
srecica*

srecica*


Broj poruka : 3
Points : 44684
Reputation : 0
Datum upisa : 04.01.2012
Godina : 35
Lokacija : Beograd

povratak mame na posao Empty
PočaljiNaslov: Re: povratak mame na posao   povratak mame na posao Icon_minitimePet Jan 06, 2012 11:30 pm

Cao zenice (ovaj nadimak mi je ostao simpatican iz porodilista Smile) Ja imam malu 9 meseci i sa 3 meseca je planiram dati u jaslice a ja se moram vratiti na posao Sad Imam problem zbog dojenja. Spava dva puta u toku dana i nikako ne moze da zaspi bez da sisa Sad Ne znam sta da radim i kako da je naucim da sama zaspi ? Hvala svaki savet je dobrodosao Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 45602
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

povratak mame na posao Empty
PočaljiNaslov: Re: povratak mame na posao   povratak mame na posao Icon_minitimePet Jan 13, 2012 10:32 am

Ja nisam imala posao kada sam bila trudna,a naravno ni kada sam se porodila.Sada imam cerku od 2 godine,upisala sam je u vrtic sa 12 meseci,bas iz razloga da joj ne bi bilo tesko kada pocnem da radim.A inace sisala je do 13 meseci.Kada krene dete u vrtic sve je novo i neobicno u pocetku je tesko ali se navikla,ja sam pocela da radim i to od 9 do 17h.Sada je vec sve uhodano a ona nije ni osetila moj pocetak rada. Smile
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45296
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

povratak mame na posao Empty
PočaljiNaslov: Re: povratak mame na posao   povratak mame na posao Icon_minitimePon Jan 16, 2012 2:26 pm

Sa 8- 9 meseci po;inje faya nenormalne privr\enosti majci ta faya netraje vise od tri meseca i naglo prestaje ,na kraju kada se taman naviknete na prilepka prstaje ta ludnica i na kraju vam jos i nedostaje.Znam kako se osecate jer isto tako nije mogao ni moj mali bez mene ni da odem na vc sedeo mi je ukrilu dok sam obavljala nuzdu, a tati je sedeo u krilu dok sam se kupala jer drugacije nije moglo sva sreca barem je nocu lepo spavao.Ja sam oko10.5-11 meseci pocela polako da redukujem sisanje mislila sam da ce to biti haos jer smo se nocu uz to uspavljivali.Polako sam ukidala manje bitne doze tipa uzina i menjala sa nemlecnom hranom, prdyadnje sisanje je bilo dorucak a vecernje dojenje smo oko 13 meseci ukinuli i to je jednostavno on sam okrenuo glavu pa je skoro meni tesko palo iako je plan bio da ga odviknem.Vecernje dojenje smo do godinu dana uvek drazali ko glavni vobrok pa nakon toga malo neku jacu kasicu kao dodatak, nakon godinice samo sam obrnula i prvo pocela sa kasicom i posle nje sam nudila siku al je izgleda shvatio da mu je dosta .Sto se tice yabavista krenuli smo sa 14 meseci meni je bilo jako tesko on jeste plakao kada smo ga ostavljali ali nas je vaspitacica uverila da je to samo teatralno plakanje i da sva deca prestaju cim se krenu igrati.Par puta je nas nekoliko roditelja virilo kroz prozor u to smo se i uverili tako da sve je to nama mamama teze nego njima:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





povratak mame na posao Empty
PočaljiNaslov: Re: povratak mame na posao   povratak mame na posao Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
povratak mame na posao
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Povratak na posao
» Dijeta-povratak na staru kilazu
» Taxi za povratak kući iz rodilišta
» Ići na posao u trudnoći ili ne?
» Najteži posao na svetu je i najlepši

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: