Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Srecni roditelji.Tri puta rodila blizance. 11418110


 

 Srecni roditelji.Tri puta rodila blizance.

Ići dole 
AutorPoruka
Dragana 1
Admin



Broj poruka : 2
Points : 42188
Reputation : 0
Datum upisa : 09.10.2012
Lokacija : Podgorica

Srecni roditelji.Tri puta rodila blizance. Empty
PočaljiNaslov: Srecni roditelji.Tri puta rodila blizance.   Srecni roditelji.Tri puta rodila blizance. Icon_minitimeČet Jun 13, 2013 2:52 pm

Kada je saznala da nosi blizance poslala je mužu SMS poruku, na šta joj je on odgovorio da "to uopšte nije duhovito".
Karen Rodžer iz Škotske treći put je rodila blizance. Prema proceni lekara mogućnost da se to dogodi bila je 500.000 prema jedan.
Karen (41) i njen muž Kolin (44) kažu da su presrećni jer su konačno dobili devojčice nakon dva para blizanaca, odnosno četiri sina.
"Još ne mogu da verujem. Nikad nisam ni pomislila da bi opet mogli da budu blizanci, mislila sam da se tako nešto meni ne može dogoditi", rekla je Karen Rodžer.
Ovaj par već ima četiri sina Luisa i Kajla, koji imaju po 14 godina, i  dvanaestogodišnjake Fina i Džada.
Devojčice, koje nisu identične bliznakinje, rođene su carskim rezom i jedna je na rođenju bila teška 2,5 kilograma, a druga 2,7.
Kada je saznala da nosi blizance poslala je mužu SMS poruku, na šta joj je on odgovorio da "to uopšte nije duhovito".
Roditelji nisu želeli da znaju pol dece i bili su više nego presrećni kada su dobili devojčice.
"Dečaci će mi pomagati, pogotovo što su već sad veliki, a i suprug već idućeg meseca odlazi na posao daleko od kuće", rekla je presrećna mama.
Nazad na vrh Ići dole
 
Srecni roditelji.Tri puta rodila blizance.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Porodica :: Zanimljivosti iz sveta roditeljstva-
Skoči na: