Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Epiduralni porodjaj 11418110


 

 Epiduralni porodjaj

Ići dole 
+4
Izzy&Noah
tihach
maja
Viki
8 posters
AutorPoruka
tediaca




Broj poruka : 3
Points : 42373
Reputation : 0
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimeUto Avg 21, 2012 3:57 pm

Ja po mom iskustvu tvrdim da je epidural spas!!!! prosloje 7 meseci od toga i Hvala Bogu nemam nikakve posledice Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 45592
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimeUto Jan 17, 2012 6:07 pm

Ja nisam koristila epidural ali mislim da sam pogresila,sledeci put sigurno hocu,samo da se izborim sa losim komentarima o epiduralu.Moja mama i svekrva kada cuju epidural odmah skacu te ostaces invalid,te kako smo mi bez toga itd.Prosto ih je nemoguce ubediti u suprotno Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46478
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 5:35 pm

Meni je nisu ponudili,zapravo mislim da kod nas to ni ne nude.Iako su znali da sam se mučila 23 sata,nitko nista.
Ali sve i da jesu mislim da je nebi prihvatila,jer sve smo mi to uspjele izdrzat Smile
Uostalom da toliko boli nebi žene rađale puno djece
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45171
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimeSub Dec 03, 2011 1:08 pm

prvo dete sam radjala sa epiduralom.... preporucila bih svakome, super osecaj, nista ne boli, nikakvih posledica....
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45683
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimeSub Nov 26, 2011 2:18 pm

ne znam svako ima svoje iskustvo ali ako bih se i kad se opšet budem poradjala,ja cu sigurno uzeti epidural,mislim da je lakse...
Nazad na vrh Ići dole
Izzy&Noah




Broj poruka : 5
Points : 45155
Reputation : 0
Datum upisa : 17.11.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb,Croatia

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimeSub Nov 26, 2011 12:37 am

Ja sam rodila na carski (spiralna anestezija ) tj.epiduralna prije sedam mjeseci.meni je sve bilo ok. za sad nemam nikakvih posljedica Smile
Nazad na vrh Ići dole
tihach

tihach


Broj poruka : 3
Points : 45903
Reputation : 0
Datum upisa : 03.09.2011
Godina : 35

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 1:11 pm

Ja sam planirala proc bez ali mi je doktorica savjetovala da uzmem epidural... međutim dali su mi ga prekasno i vjerujem nedovoljno jer mi se bol nije nimalo umanjila.. tek kod sivanja sam skuzila da je pocelo djelovat jer me nije nimalo bolilo, samo nelagoda.... Nisam noge osjecala pola dana, nisam mogla mokrit 2 dana, stavljali mi stalno kateter, ma uzas!
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45683
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimePet Nov 11, 2011 5:02 pm

erujete mi da je bolje sa epiduralom,nego carski rez...moja je prijateljica imala epidural,porodjaj je bio super,a njoj nista ne hvali...
Nazad na vrh Ići dole
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 48789
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 10:51 am

Kako je tekao vas porodjaj sa epiduralom i da li imate kakve posledice?
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
Sponsored content





Epiduralni porodjaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Epiduralni porodjaj   Epiduralni porodjaj Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Epiduralni porodjaj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prirodni porodjaj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Trudnoća i porodjaj-
Skoči na: