Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Tate u porodilistu 11418110


 

 Tate u porodilistu

Ići dole 
+9
mušema
tediaca
ivanamia2010
suza_kg
veronika
Ivana Š.NS
sanjic
maja
Viki
13 posters
AutorPoruka
MamaM




Broj poruka : 3
Points : 40874
Reputation : 1
Datum upisa : 16.02.2013

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimePon Feb 25, 2013 5:36 pm

Moj muz je bio uz mene svo vreme u pordjajnoj sali,ali posle 15 sati doktorovih pokusaja da me porode prirodnim putem,odlucili su se na carski rez.....e u salu buducim tatama nije dozvoljeno da ulaze,tako da moj muz nije bio uz mene,nazalost.
Nazad na vrh Ići dole
SANJA L.




Broj poruka : 1
Points : 40801
Reputation : 0
Datum upisa : 23.02.2013

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeSub Feb 23, 2013 11:30 pm

daaaaaaa,bio je svih 12 sati uz mene i ne samo da mi je davao podršku,nego je i pukim slučajem doktorima bio asistent iako nema nikakve veze s medicinom.... hvala mu na tome I love you tako da je prvi vidio nšeg sina...
Nazad na vrh Ići dole
maalenaa




Broj poruka : 1
Points : 41931
Reputation : 0
Datum upisa : 02.11.2012

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeSub Feb 23, 2013 11:23 pm

Prilikom prvog poroda bio je i mogu vam reci da mi je nekako psihicki bilo lakse sto je tu uz mene... A drugi put nisu ga stigli zovnuti bio je ispred vrata, nasoj malenoj se mnogo zurilo da se upoznamo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jecasd




Broj poruka : 3
Points : 40813
Reputation : 0
Datum upisa : 22.02.2013

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeSub Feb 23, 2013 10:45 pm

U nasoj bolnici to nije zazivelo,ali je moj muz bio ispred porodjajne sale cele noci i celog jutra(porodila sam se u podne...)tako da se moze reci kao da je bio samnom sve vreme i to mi je mnogo znacilo,samo je on to teze podneo od mene(s'obzirom da je porodjaj trajao jako dugo bojao se da necu imati snage,ali zene su cudo!).U svakom slucaju podrska je bila tu iako je bio samo ispred vrata.
Nazad na vrh Ići dole
mušema

mušema


Broj poruka : 4
Points : 42178
Reputation : 0
Datum upisa : 09.10.2012
Godina : 38
Lokacija : banja luka

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeSre Okt 10, 2012 11:12 pm

nije jer kod nas nije moguće po tri su u radzaoni ali mi je nedostajao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tediaca




Broj poruka : 3
Points : 42663
Reputation : 0
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeUto Avg 21, 2012 4:00 pm

Moj muz je bio samnom na porodjaju i taj dan opisujemo oboje kao naj lepsi dan u zivotu I love you . To je neopisiva podrska i pomoc i mislim da sam zbog njegovog prisustva sve lako podnela, a on je i dalje opcinjen time sto je bio tu i sto je bebu odmah video i drzao drunken
Nazad na vrh Ići dole
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 45882
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeUto Jan 17, 2012 6:10 pm

Nije,ali mislim da bi bilo lepo da je bio,mozda bude sledeci put,jako bi mi znacilo da je bio pored mene
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45461
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeSub Dec 03, 2011 1:14 pm

moj je bio sa mnom sva tri puta!!! jako mi je to znacilo, bukvalno smo zajedno doziveli dolazak na svet nasih malih andjela... i on je bio odusevljen, super iskustva nosimo iz porodjajne sale Smile
Nazad na vrh Ići dole
veronika

veronika


Broj poruka : 54
Points : 46229
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 38
Lokacija : Sarajevo

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 2:49 pm

Moj muz nije prisustvovao,ali je stalno zvao,dokle si,kada ces,sta kaze doktorica,i kad mi je dodijo nisam mu se vise javljala
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45605
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimePet Nov 11, 2011 8:52 pm

Nije i zao mi je zbog toga jer sam jako zelela u tom trenutku da ga zagrlim i kazem -vidi sta smo napraviliiii, falio mi je jako
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46768
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimePet Nov 11, 2011 7:53 pm

nije Sad nismo imali posebno gdje se rađa nego su po tri rađale.tako da ne ali zvao je svaki pola sata i pito: no kad čes rodit Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45973
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimePet Nov 11, 2011 4:02 pm

nije,ali da jeste sigurno bi zaglavio u hitnoj,jer je veliki panicar.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 49079
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 11:01 am

Da li je vas suprug prisustvovao vasem porodjaju?
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
Sponsored content





Tate u porodilistu Empty
PočaljiNaslov: Re: Tate u porodilistu   Tate u porodilistu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tate u porodilistu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Savjeti za mlade mame i tate
» Saveti za tate - Kako da se zblizite sa bebom
» Suvišne bebi brige: Čime nove mame i tate ne treba da se opterećuju?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Trudnoća i porodjaj-
Skoči na: