Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
hm...najbolja prijateljica? 11418110


 

 hm...najbolja prijateljica?

Ići dole 
+4
carica_orhideja
nataly
helitra
maja
8 posters
AutorPoruka
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45683
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 1:30 am

da li imate najbolju prijateljicu,mozete li sve da joj kazete,ima li danas iskrenih prijateljica?
Nazad na vrh Ići dole
helitra

helitra


Broj poruka : 38
Points : 45252
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 45
Lokacija : Earth and around

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 1:42 am

Imam par dibrih prijateljica. Mogu sve da im kazem, to nije neki problem.
Ali bas najbolju prijateljicu u stilu kao sestru, kao osobu na koju stvarno mozes racunati a i ona na tebe (mozda ideal koji ja zamisljam da postoji), e to vec nemam Sad
Nisam sigurna da to jos postoji. Mozda i da.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/helena.radic.traore?ref=tn_tinyman
nataly

nataly


Broj poruka : 34
Points : 46319
Reputation : 0
Datum upisa : 27.07.2011
Lokacija : Beograd

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 9:54 am

Imam najbolju drugaricu jos iz srednje skole. Bila mi je kuma na vencanju i dan danas se druzimo. Bukvalno sve mogu da joj i mnogo je volim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46461
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 12:18 pm

Nažalost, nemam. Sa kumom sam jako dobra i super je osoba ali se ne viđamo baš često zbog obaveza, i njenih i mojih.
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46478
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 4:35 pm

imam još od malih nogu.mogu joj sve reč ali isto tako ponekad se pitam dali je pametno sve reč ili ipak neke stvari zadrzati za sebe. Wink
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45683
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 4:37 pm

ja imam komsinicu,extra je super se druzimo i sve delimo...uvek smo tu za bilo sta...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45315
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 7:20 pm

imam, kumu i prijateljicu i obe jako volim . Imamo otvoren odnos, bez onog "slatka moja", imam jos nekoliko dobrih prijateljica sa kojima mi prija kafa, ali su mi njih dve br 1.I ono sto je najvrednije imam dve rodjene sestre, koje niko na svetu nemoze da nadmasi.
Nazad na vrh Ići dole
vesna

vesna


Broj poruka : 7
Points : 45128
Reputation : 0
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 35
Lokacija : Paris

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 3:30 pm

IMAM NAJBOLJU DRUGARICU!!!Very Happy ALI POSTOJE STVARI KOJE CUVAM ZA SEBE I NE DELIM SA DRUGIMA!TAKO MI JE NAJSIGURNIJE!Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Maka




Broj poruka : 34
Points : 45256
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 38

hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 3:29 pm

carica_orhideja ::
Nažalost, nemam. Sa kumom sam jako dobra i super je osoba ali se ne viđamo baš često zbog obaveza, i njenih i mojih.
Ista stvar i kod mene.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





hm...najbolja prijateljica? Empty
PočaljiNaslov: Re: hm...najbolja prijateljica?   hm...najbolja prijateljica? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
hm...najbolja prijateljica?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: