Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... 11418110


 

 Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45983
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Empty
PočaljiNaslov: Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju...   Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 1:40 am

1. Ako mislis da si debela, onda to zaista jesi. Nemoj mene to da pitas.Odbijam da dajem odgovore koji su tako ocigledni.
2. Nauci da koristis dasku na WC solji. Ako je podignuta, moras je spustiti pre nego sto sednes na nju.

3. Ne sisaj kosu. Nikada! Duga kosa je uvek mnogo privlacnija nego kratka. Jedan od najvecih strahova svakog muskarca koji razmislja o vencanju je taj sto se udata zena sisa non-stop, a dotle se on vec zasitio.

4. Rodjendan, Dan zaljubljenih i godisnjica nisu izazovi da se vidi da li ponovo umem da ti kupim najprikladniji i najoriginalniji poklon do tada.

5. Ako postavis pitanje na koje ne zelis da cujes odgovor, uvek ocekuj odgovor koji nisi zelela da cujes.

6. Ponekad zaista ne mislim na tebe. Pomiri se sa tim.

7. Ne pitaj me za misljenje o necemu, ukoliko nisi spremna da razgovaras o pupcanoj vrpci, sklapanju i rasklapanju puske i dzinovskim kamionima.

8. Nedelja = sport. To ti je kao pun mesec ili promena godisnjih doba. Ti tu nista ne mozes promeniti.

9. Soping nema veze sa sportom i nikada, ali stvarno nikada ne dovodi u vezu te dve stvari.

10. Kada treba da idemo negde zajedno, apsolutno bilo sta da obuces ja sasvim u redu. Zaista!!

11. Imas dovoljno odece.

12. Imas previse cipela.

13. Plakanje je ucena.

14. Tvoj bivsi decko je idiot.

15. Trazi ono sto zelis. Da budemo nacisto sa ovim: lukavi nagovestaji ne pale. Odlucni nagovestaji ne pale. Ni najocigledniji nagovestaji ne pale. Samo reci!

16. Ne, ja nemam pojma koji je danas dan. I nikada necu znati. Godisnjice obelezi u kalendaru!

17. Jeste, pisati stojeci je zaista teze. Rizikujem da promasim ponekad.

18. Vecina muskaraca ima tri para cipela. Zasto i pomisljas da ti ja mogu pomoci u izboru od 30 pari, koje bi najbolje stajale uz tvoju novu haljinu?

19. "DA" i "NE" su savrseno najprihvatljiviji i najjednostavniji odgovori na skoro svako pitanje.

20. Iznesi mi samo onaj problem za koji zelis pomoc u resavanju. Samo ti tu mogu pomoci. Za svaku vrsta sazaljenja i saosecanja imas svoje drugarice.

21. Glavobolja koja traje 17 meseci je zaista problem. Poseti lekara.

22. Ne pravi me budalom. Radije cu biti nesposoban, nego obmanut.

23. Ni u tvom, a ni u mom interesu nije da se zajedno pojavimo u kvizu. Sasvim je nebitno u kom kvizu.

24. Bilo sta sto smo rekli u proteklih 6 meseci je apsolutno neprihvatljivo kao argument. Svi komentari postaju nevazeci i izbrisani vec nakon 7 dana.

25. Ako odbijas da se obuces kao Esmeralda ili Kristina, ne ocekuj da se ja ponasam kao Hoze Armando ili Viktor Manuel.

26. Ako nesto sto sam rekao moze da se protumaci i "ovako" i "onako", a "ovako" te rastuzuje ili ljuti, znaj da sam mislio "onako".

27. Ne zabranjuj mi da flertujem, jer cu ja to ionako raditi - to mi je u genima.

28. Ne trljaj lampu, ako ne zelis da iz nje izadje genije.

29. Mozes me zamoliti da uradim nesto ILI mi reci kako bi ti volela da to bude uradjeno...OBOJE NIKAKO!

30. Kada god je to moguce, reci mi sta god imas da mi kazes dok traju reklame.

31. Kristoferu Kolumbu nisu trebala uputstva, a ne trebaju ni meni.

32. Zene koje nose "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice automatski gube pravo da se zale na poglede upucene njihovim velikim grudima.

33. Trebalo bi da jos vise zena nosi "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice. Mi muskarci volimo da buljimo u velike grudi.

34. Veza nikada nece izgledati kao u prva dva meseca zabavljanja.

35. SVI muskarci vide i raspoznaju samo 16 boja, bas kao i default settings u Windowsu. Kajsija je vocka, a ne boja.

36. I bundeva je vocka.

37. Koga svrbi, taj se i cese!

38. Pivo je muskarcima interesantno isto koliko i zenama tasne.

39. Muskarac ne cita misli, niti ce to ikada znati. Ali taj nedostatak umeca citanja misli nije nikakav dokaz da muskarac manje vodi racuna o zeni nego sto bi trebalo.

40. Kada muskarac pita zenu sta nije u redu, a ona mu kaze:"Ma, nista", on ce se i ponasati kao da je sve u redu. On zna da ona laze, ali to svakako nije vredno maltretiranja.

41. Ako me pozove bivsa devojka, moja blic fantazija ce biti seks sa njom. Ali, to ne treba tebe da zabrinjava - ta moja fantazija ukljucuje nju i tebe ZAJEDno... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46761
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju...   Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 12:24 pm

OMG Shocked
. Zene koje nose "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice automatski gube pravo da se zale na poglede upucene njihovim velikim grudima.

Sa ovime se slažem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45615
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju...   Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 7:30 pm

dodala bih jos :
ne pitaj "mozes li da...."
vec: " hoces li da...."
on sigurno moze, pitanje je da li hoce !!!
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45983
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju...   Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 1:15 am

ahahahhah dobre ste.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45615
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju...   Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Icon_minitimePon Nov 14, 2011 12:31 am

Sta ces Majo, ja to iz iskustva Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju...   Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Odgovori koje bi sve zene trebalo da znaju...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 10 cinjenica o sexu koje ni odrasli ne znaju
» Stvari koje bi trebalo uraditi pre trudnoće
» 8 stvari koje bi svaka žena trebalo da zna o menstruaciji
» 10 lekcija o novcu koje bi svako dijete trebalo naučiti
» Da li su žene koje doje zaštićene od nove trudnoće?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: