Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? 11418110


 

 Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?

Ići dole 
+3
maja
veronika
Viki
7 posters
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 48789
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 3:03 pm

Kod nas se, po statistikama, ravede svaki treći sklopljen brak. Uzroci za razvod su mnogobrojni, od ekonomskog osamostaljivanja žena (tad su počeli masovni razvodi) do trajno poremećenih supružničkih odnosa. Setimo se samo da u vreme naših baka razvoda nije ni bilo ili su bili toliko retki, da ih možemo zanemariti. Razvod je postao svakodnevna pojava i skoro da među nama nema više ljudi koji nisu ili deca razvedenih roditelja ili se i sami nisu razveli. Banalan primer: u vreme kad je moje dete pošlo u prvi razred osnovne, samo je troje dece iz razreda (27 učenika) živelo sa oba roditelja, tj., još uvek su bili u braku. Naknadno je još jedan razveden...
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
veronika

veronika


Broj poruka : 54
Points : 45939
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 38
Lokacija : Sarajevo

Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:47 pm

Ja sam djete razvedenih roditelja i nista mi ne fali imam komunikaciju sa oba roditelja,vise sam vezana za mamu jer sam sa njom ostala nakon razvoda.
Smatram da je bolje za djecu i za roditelje razvod nego da se zivi u vezi koja ne funkcionira,gdje siu svadje svakodnevne i tu najvise ispastaju djeca,bolje da imaju dobar odnos sa roditeljima van braka nego da moraju birati strane u braku
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45683
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitimePon Nov 14, 2011 12:27 am

po meni,pametnije je razvesti se ako shvatite da vam brak nije kako bi vi hteli,vidite da nema izlaza,niti resenja za problem,koji vas muci,nego celog zivota trpeti i muciti sebe,a po najvise decu...svaka svadja,rasprava,netrpeljivost roditelja najvise utice na decu...tako da bolje spreciti nego kasnije lupati glavom o zid...a sto se dece tice,pa mislim da je fer i korektno da deca budu kod oba roditelja,kako god koliko je tom detetu majka vazna toliko je i otac,ili obrnuto...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45315
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitimePon Nov 14, 2011 12:36 am

Majo, delim tvoje misljenje, bolje dobar razvod, nego los brak. Ne daj Boze da ikada budem prinudjena razmisljam o tome. Nazalost znam dosta parova kod kojih su upravo deca trpela neslaganje i bila pod stresom, ja to svojoj deci ne zelim.
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46478
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 4:06 pm

i ja mislim da je bolje se razvest nego da djete osjeti neljubaznost među roditeljima i sluša svađe.vjerovatno bi utjecalo na djetetovo psihičko stanje.
mada meni mama uvjek govori djete treba da ima obadva roditelja..pa ako nejde,ako se vidi da je brak koma netrebaju ostati skupa zbog djeteta,jer djete nezeli trpit sve i svasta.
Nazad na vrh Ići dole
sendy 25




Broj poruka : 6
Points : 42366
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2012
Lokacija : hrvatska

Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 7:59 am

jutro!!! sada sam tek vidjela ovaj forum "za nas iz kluba mama sa fb-a" Very Happy Čitam vaše komentare i slažem se u potpunosti sa njima! u jako teškoj situaciji sam,baš u trenutku odluke otići ili ostati...
Nazad na vrh Ići dole
plavo oko

plavo oko


Broj poruka : 7
Points : 42379
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2012
Godina : 40
Lokacija : doboj

Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 4:30 pm

Ja sam se razvela kada je moj sin bio novorodjence i ne zalim niti jednog trenutka jer nisam htjela da moj sin odrasta u takvoj sredini gdje su samo svadje i gdje bi gledao kako njegov otac bije njegovu majku.Stoga ja sam za razvod i ni pod koju cijenu ostajanja u braku radi djece jer to nije ispravno niti dobro za dijete da raste u tako poremecenoj i nezdravoj sredini,bolje i jedan kvalitetan roditelj nego obadva nesretna.Moj sin nema kontakta sa ocem iako sada ima 4 godine ali to nije zato sto mu ja to ne dozvoljavam vec zato sto njegov otac to ne zeli,i nezeli ga u zivotu,i sad vidim da sam donijela pravu odluku da odem od takvog monstruma koji nije sposoban da voli i da se brine za svoje dijete bez obzira na nas dvoje i nas razvod.
Nazad na vrh Ići dole
sendy 25




Broj poruka : 6
Points : 42366
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2012
Lokacija : hrvatska

Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 8:57 pm

vidim da ipak prevladavaju odgovori tipa ..."bolje otići,rastati se" s tim mi pomažete da lakše donesem odluku! bit će mi u početku teško,mali tatu voli,a i otac njega..ali ja i on nikako na zelenu granu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?   Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li biste se i pod kojim okolnostima razveli? Da li ste za to da deca imaju oba roditelja, ma kakve odnose oni imali ili mislite da je bolje da žive sa jednim roditeljem, ali u zdravoj sredini?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta sve deca uce od roditelja
» 5 tajni srećnih roditelja koji imaju dobro vaspitanu decu
» Deca ne smeju biti "oružje u ratu" između roditelja
» Kada je žena spremna za intimne odnose?
» Kojim čajevima možete zaštititi zube od upale

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Porodica-
Skoči na: