Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Spontani pobacaji 11418110


 

 Spontani pobacaji

Ići dole 
AutorPoruka
IvanaM




Broj poruka : 265
Points : 42270
Reputation : 3
Datum upisa : 17.11.2012
Godina : 39

Spontani pobacaji Empty
PočaljiNaslov: Spontani pobacaji   Spontani pobacaji Icon_minitimeSre Nov 27, 2013 2:30 pm

Vecina Vas ce se sloziti samnom da je ovo bolna tema, ali zene koje se tek susrecu sa tim bice zadovoljne sto mogu da procitaju nasa iskustva.

Lepa vest kod mene....test pozitivan. Konacno posle 1 godinu i 6 meseci nakon vanmatericne mi smo trudni. Po preporuci lekara, zlu ne trebalo, odmah po betu. Divna vest betahcg pozitivan, dakle stvarno smo trudni, kontrola hormona za dva dana i ako je sve na mestu prvi uz za 10 dana. Divnooooooo....al ne zadugo, vec na drugoj kontroli vrednost je opala, malo, ali dovoljno da se vidi da nesto ne valja...opet kontrola za dva dana, i opet skok. U prvom mestu panika, nije valjda opet.....krvarenja nema, ja bi vec trebalo da sam 5 nedelja trudna. Danas kontrola opet, ali ne nadam se previse krvarenje lagono krece. Iskreno, mozda zvuci grubo, al lakse cu podneti spontani nego novu vanmatericnu, jer bi za mene to znacilo kraj prirodnog ostajanja u drugom stanju.

Tesko jeste, jer posle sve srece ponovo tuga za necim sto srce zeli, al tesim se jer kazu posle kise dolazi duga.

Kakva su vasa iskustva? Posle koliko ste ponovo ostale trudne?
Nazad na vrh Ići dole
 
Spontani pobacaji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Spontani pobačaji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Trudnoća i porodjaj-
Skoči na: