Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama 11418110


 

 Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama

Ići dole 
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 48699
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama Empty
PočaljiNaslov: Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama   Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama Icon_minitimeUto Dec 17, 2013 7:21 pm

Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama
Jelena MilenkovićFoto: Shutterstock


Elejn Filej (58) je menopauza značajno promenila život. Seks je postao toliko bolan za nju, da je od njega odustala. Suprugu je savetovala da slobodno spava sa drugim ženama, ali je na kraju seksualna terapija donela rešenje.



Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama 32207_fff_300x0
Veliki broj žena menopauzu doživljava kao težak period u životu 

- Suprug i ja smo 20 godina u braku, i oduvek smo imali sjajan seksualni život. Kada sam prvi put spavala sa Kifom, doživela sam najjači orgazam u životu.

Pomislila sam: "Toliko se osećam dobro da mogu da umrem ovog trenutka", jednostavno nije moglo bolje od toga. I to je dugo trajalo - rekla je Elejn Filej.

Sa ulaskom u menopauzu seks se promenio i postao veoma nelagodan.

- Jedne noći osetila sam strašnu bol, kao ubod nožem. Odgurnula sam supruga i rekla mu: "Ne mogu da uživam u seksu više" - dodala je ona.

Njena želja za seksom nije prestala, ali je strah od boli ostao.

- Kada je Kif želeo seks, osećala sam krivicu. Znala sam da je on i dalje aktivan, snažan muškarac, pa sam mu poručila da ima seks sa nekim drugim. Ipak, znala sam da ne bi to uradio, on je nesebičan i želeo je meni da pruži zadovoljstvo - ispričala je  Elejn.

PROBLEM JE SUPRUŽNIKE PRETVORIO U BRATA I SESTRU 

Vremenom  se izgubila strast između Elejn i Kif Filej. Postali su kao brat i sestra. 

- Obećali smo jedno drugom da nikada nećemo spavati u odvojenim krevetima, ali se to ipak dogodilo - rekla je ona.

Supružnici su se i dalje voleli, ali je Elejn nedostajala ona "iskra".

- Želela sam taj sjaj u očima, a ne suze - poručila je.
Za pomoć su se obratili jednoj klinici u Jorkširu gde je program pomoći vodila terapeutkinja Trudi Haningan.

- Seks je luksuz, kada jednom pođe po zlu, teško je da se stvari poprave, to je poslednja stvar koja se  rešava. Nedostatku seksa se ne pridaje dovoljno pažnje, ali on deluje poražavajuće na samopoštovanje i samopouzdanje - rekla je Trudi Haningan.

Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama 36889_shutterstock_77800765_300x0Na klinici je otkriveno da Elejn Filej boluje vaginalne atrofije, odnosno suvoće vaginešto seks čini izuzetno bolnim. Žene sa ovim problemom tokom seksa doživaljavaju bolne reakcije poput opekotina

Britansko društvo za menopauzu je saopštilo da 45 procenata žena u Britaniji boluje od atrofije, a da je 70 odsto njih otkrilo da je to ugrozilo njihov seksualni život.

Iako su joj predlagali razne lubrikante i kremu sa estrogenom, Elejn Filej nije verovala da će joj to pomoći, takva sredstva je ranije koristila i nije bilo uspeha.

Rešenje je bilo u intimnosti. Elejn i Kif su dan počinjali i završavali poljupcima, priuštili su sebi noćne izlaske, desetominutne masaže, a njihovu rutinu su činile i poruke koje su upućivali jedno drugom.

Terapija je trajala dva meseca, a četiri godine apstinencije zamenili su višestruki orgazmi. Elejn i daLje ne može da uživa u "kalsičnom" vođenju ljubavi, ali su ona u suprug pronašli nove načine zadovoljstva.

- Umesto da razmišljam o seksu kakav sam ranije imala, fokusiram se na ovaj novi. Volim svog supruga - rekla je Elejn Filej.
Izvor:Blic Zena
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
 
Odustala od seksa: Rekla sam mužu da spava sa drugim ženama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prava istina o učestalosti seksa u srećnom braku
» koliko verujete muzu?
» Ima li granice: Rijaliti šou sa ženama koje se bez nadzora doktora porađaju u divljini! (VIDEO)
» Najbizarnije povrede tokom seksa!
» 5 koraka do dobrog seksa nakon porođaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Društvo :: Ljubav i sex-
Skoči na: