Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
da li imate kucnog ljubimca? 11418110


 

 da li imate kucnog ljubimca?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45983
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

da li imate kucnog ljubimca? Empty
PočaljiNaslov: da li imate kucnog ljubimca?   da li imate kucnog ljubimca? Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 12:34 am

da li ste za da imate kucnog ljubimca...evo savet sta oni vole_LJUBIMCI VOLE KAD SU U ČISTOM Redovno čišćenje kaveza štiti ptičja pluća, koja su izrazito osetljiva na isparavanja, naročito ona iz izmeta i prljavštine. Veterinari kažu da bi bilo idealno da ga čistite dvaput dnevno.
Ostatke hrane iz kaveza hrčaka i miševa treba čistiti svaki dan, a ceo kavez bar jedanput nedeljno...
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45983
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

da li imate kucnog ljubimca? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li imate kucnog ljubimca?   da li imate kucnog ljubimca? Icon_minitimePon Nov 14, 2011 1:49 am

ja ga nemam a i ne bih volela ni da ga iamm ipak je to obaveza vise...jos jedan clan porodice,ne mogu previse je za sad,ne...
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46778
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

da li imate kucnog ljubimca? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li imate kucnog ljubimca?   da li imate kucnog ljubimca? Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 6:22 pm

ja imam veliku macu koja če se sad omacit i jednu malu.ma sta da ti kazem ljepo je to al opet treba i o tom vodit brigu.
dobro imam i psa on je vani.nikakve koristi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45983
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

da li imate kucnog ljubimca? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li imate kucnog ljubimca?   da li imate kucnog ljubimca? Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 11:57 pm

hihihhi a sta bemas...hihihihhiima sve je to obaveza...neka dovoljan mi je ovaj moj mali majmuncic...veci i bolji ljubimac mi ne treba...hihihihi
Nazad na vrh Ići dole
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 49089
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

da li imate kucnog ljubimca? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li imate kucnog ljubimca?   da li imate kucnog ljubimca? Icon_minitimePet Nov 18, 2011 12:04 am

Nemam i smatram da nemam vremena za tako nesto,ipak i kucnimljubimcima treba paznja.
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
helitra

helitra


Broj poruka : 38
Points : 45552
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 45
Lokacija : Earth and around

da li imate kucnog ljubimca? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li imate kucnog ljubimca?   da li imate kucnog ljubimca? Icon_minitimePet Nov 18, 2011 1:27 am

Nemam. Prevelika dodatna obveza za koju ne zelim trenutno odvajati vremena, a s obzirom da zivimo u stanu s malim djetetom i plus brzo stize nova beba, umimam i zdravstveno higijenski faktor u obzir.
Inace, volim pse i prije nesto godina imala sam dobermana.
Sad vise ne bih.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/helena.radic.traore?ref=tn_tinyman
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 45892
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

da li imate kucnog ljubimca? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li imate kucnog ljubimca?   da li imate kucnog ljubimca? Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 2:57 pm

Imam psa rotvajlera koji je u dvoristu i papagaja Kicu moje dete ih obazava svako jutro nemoze da se ode u vrtic ako ne kaze cao ljubimcima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





da li imate kucnog ljubimca? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li imate kucnog ljubimca?   da li imate kucnog ljubimca? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
da li imate kucnog ljubimca?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Društvo :: Ljubav i sex-
Skoči na: