Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Kada je žena spremna za intimne odnose?  11418110


 

 Kada je žena spremna za intimne odnose?

Ići dole 
+3
veronika
MK
maja
7 posters
AutorPoruka
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46751
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitimeČet Dec 15, 2011 11:46 am

Prvi put nakon mjesec dana, kad mi je rana zarasla... A drugi put nakon samo 14 dana! Nije mi rađena epiziotomija i krvarenje je nakon desetak dana stalo... Ali sam svejedno bila u velikoj panici pa mi je laknulo kad sam otišla na kontrolu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45461
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 1:29 am

nakon prvog porodjaja, odmah nakon 6 nedelja i pregleda kod ginekologa... javila se zelja i ranije, ali me nekako bilo strah... prvih nekoliko puta nisam mogla da se opustim... i beskrajno sam zahvalna svom dragom na podrsci, razumevanju, strpljenju, beskrajnim milovanjem i neznim recima... ubrzo sam se vratila u normalu Smile a nakon druge bebe, e prosto mi doslo da nasrnem na muza cim sam izasla iz bolnice, al ajd, mislim, nije red... cekala sam tih 6 nedelja, nije biklo prepreka, al ja zabrazdila da ipak cekamo... al nakon 4 nedelje, nama puna kuca gostiju, dosli neki prijatelji, spremamo se za izlazak i moja mama, ostace da cuva decu... ulazi muz za mnom u kupatilo i onako bezobrazno svlaci sve sa mene,ne moze da ceka, avala ne mogu ni ja Smile nisam se opirala... a sad nakon treceg porodjaja ne razmisljam o sexu, nekako mi je to zadnja rupa na sviralu, nadam se da je i njemu... bas smo zauzeti i okupirani decom i obavezama....
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46768
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitimePon Nov 21, 2011 1:05 pm

meni se nije smanjila želja,nego mi je bilo jako čudno neznam.bilo me strah mislim da je prošlo kojih mjesec dana onda smo probali..
Nazad na vrh Ići dole
Perfect Day

Perfect Day


Broj poruka : 12
Points : 45473
Reputation : 0
Datum upisa : 15.11.2011
Godina : 43
Lokacija : Subotica

Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 11:07 pm

Mi smo i posle prvog i posle drugog porođaja vodili ljubav posle kontrole kod ginekologa. Jedino što smo morali da počnemo sa korištenjem lubrikanta jer je drugačije bilo jako bolno.
Nazad na vrh Ići dole
veronika

veronika


Broj poruka : 54
Points : 46229
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 38
Lokacija : Sarajevo

Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 6:18 pm

Poslije drugog poroda sam skroz izgubila zelju za intimnim odnosima sa svojim suprugom do nekih 6 mjeseci poslije poroda,sada mi se zelja vratila ima jedno mjesec ipo i pokusavamo to da nadoknadimo.
Bolje je nego ikada
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45973
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 1:57 pm

isti taj problem sam imala i ja...uzasne bolove...pored toga mene su na porodjaju pocepali posekli kao da sam bila u kasapnici,..sad je vec ok...
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45576
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 10:42 am

Ja recimo nisam imala nikakvih problem sa zeljom ona se javila vec negde u periodu babinja ali sam imala problema sa bolovima.Zbog teskog porodjaja i haosa sto u vagini sto na mokracnim kanalima ja i muz nismo mogli imati normalan odnos do skoro godinu dana jer me je bolelo oziljno tkivo, al dobro preziveli smo i taj haos a nakon tog pakla shvatila sam da je porodjaj toliko promenio moje telo da su se neke stvari poboljsala za 200% Smile
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45973
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 1:05 am

Nakon porođaja, seksualna želja kod žene se smanjuje. Brojni razlozi telesne, ali i psihološke prirode objašnjavaju te oscilacije ženskog libida (polne želje). Materinstvo i dojenje podstiču proizvodnju hormona prolaktina, koji je odgovoran i za blokiranje seksualne želje, što omogućava majci da se potpuno posveti detetu. Čak je i kod muškaraca koji se puno brinu o svojoj bebi - uočen rast nivoa prolaktina, pa i kod njih dolazi do smanjenja polne želje. Posle prve ginekološke kontrole, ukoliko je sve u redu, potpuno je individualno kada ćete nastaviti sa seksualnim životom (odmah, ili nakon nekoliko meseci).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada je žena spremna za intimne odnose?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada je žena spremna za intimne odnose?    Kada je žena spremna za intimne odnose?  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada je žena spremna za intimne odnose?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Test: Proverite da li je vasa beba spremna za nošu
» Žena je najlepša kad postane majka
» Da svaka žena postane majka: 3 leka protiv steriliteta
» Nove metode u oplodnji starijih žena
» 50 razloga zašto je bolje biti žena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Trudnoća i porodjaj-
Skoči na: