Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Alimentacija 11418110


 

 Alimentacija

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 49289
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Alimentacija Empty
PočaljiNaslov: Alimentacija   Alimentacija Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 12:01 am

Srbija se poslednjih godina svrstava u zemlje sa sve većim brojem razvedenih brakova, a posledica toga je i sve veći broj maloletne dece koja žive samo sa jednim roditeljem, najčešće s majkom. Iako je u tom slučaju otac po zakonu dužan da detetu plaća izdržavanje, odnosno alimentaciju, kod nas se to retko događa. Očevi koriste sve moguće i nemoguće situacije kako bi izbegli svoju obavezu. Prema rečima advokata Mirjane Vagner, očevi, koji su uglavnom ti koji plaćaju alimentaciju, beže od svojih obaveza i idu toliko daleko da su čak u stanju da rasprodaju svu svoju imovinu kako sud ne bi mogao prinudno da namiri zaostale iznose.
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46183
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Alimentacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Alimentacija   Alimentacija Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 12:11 am

po meni to su idiote...izvi njavam se sto ovako moram da napisem...
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46978
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Alimentacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Alimentacija   Alimentacija Icon_minitimePet Nov 18, 2011 10:02 pm

da slažem se da ima puno očeva koji nezele tu obavezu a to mi je Evil or Very Mad neznam,a i kad pogledam ovdje kod nas jedna žena mi je pričala da je ta alimantacija jako mala (kako-gdje)
a ako očes veču moras se vuć po sudovima..ma grozno
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46183
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Alimentacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Alimentacija   Alimentacija Icon_minitimeSub Nov 19, 2011 11:11 am

ma da nije to bog zna kakva suma novca ali veruj mi da puno znaci...
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46978
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Alimentacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Alimentacija   Alimentacija Icon_minitimeSub Nov 19, 2011 2:48 pm

ma znam ja da znači al opet nekak mi se čini malo
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46183
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Alimentacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Alimentacija   Alimentacija Icon_minitimeSub Nov 19, 2011 6:03 pm

jeste to si upravu ali eto kazem ti koliko toliko...
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45671
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

Alimentacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Alimentacija   Alimentacija Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 1:44 am

ne mogu nikako da shvatim da postoji roditelj koji izbegava tu obavezu... mada, imam druga, razveden je, sakom i kapom daje novac, kupuje garderobu detetu, placa svaku ekskurziju, kupuje knjige...placa racune za struju, vodu, grejanje... a ona na sva zvona bruji kako on ni ne pita za dete.... drvlje i kamenje na njegove roditelje koje on izdrzava, bolesni su, bez penzije... kao, kakvi su to baba i deda, ne pitaju za unuce, a ja licno bila kod bake, kad je baka zvala da cestita unuku rodjendan, a ova rekla, nema on nista od toga sto ces ga ti pozvati jednom u mesec dana...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alimentacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Alimentacija   Alimentacija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Alimentacija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alimentacija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Porodica-
Skoči na: