Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Moj najveci blam :D 11418110


 

 Moj najveci blam :D

Ići dole 
AutorPoruka
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 46012
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

Moj najveci blam :D Empty
PočaljiNaslov: Moj najveci blam :D   Moj najveci blam :D Icon_minitimeČet Jun 28, 2012 1:18 pm

Mame koje su dovoljno hrabre da napisu svoj najveci blam,da se malo smejemo i zezamo Embarassed Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 46012
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

Moj najveci blam :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj najveci blam :D   Moj najveci blam :D Icon_minitimeČet Jun 28, 2012 2:07 pm

Evo da probijem led i da vam napisem moj blam to je nesto sto trenutno mogu da se setim Smile
Krenuli smo na svadbu kod drugarice i ja se skockala obukla haljinu iznad kolena i najvece stikle koje sam nasla a mislim da je stikla bila 16 cm i sve je bilo ok,otisli mi kod nje pa u opstinu pa u crkvu i ja super hodala na stiklama,kada smo izlazili iz dvorista crkve,moj muz,moja zaova i jos par drugarica krenuli malo ranije da se neguramo sa drugima,meni stikla upadne u neku rupu i ja se sapletem i pocnem da bi se odrzala na nogama da trcim,ali trcala sam tako da mi je glava sve vreme bila blizu poda,jedva se zaustavim i opet mi se iskrene stikla i opet krenem da trcim i pala sam tako da sam se ispruzila koliko sam dugacka,odrala kolena a haljina mi se digla do glave bukvalno sam gola lezala na zemlji,toliko me je bilo blam da sam jedva ustala,i jos sam od muke pocela da se derem na muza sto se smeje,videlo je to par gostiju,a drustvo koje je bilo samnom je puklo od smeha,dok sam ja bila ljuta kao ris,posle sam morala da mazem kolena puderom da se ne vidi koliko su plava,sada kada se setim toga crknem od smeha a tada sam htela da idem kuci i da placem Embarassed Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Moj najveci blam :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Zabava :: Razonoda-
Skoči na: