Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Trudnice u poslednja tri meseca :) 11418110


 

 Trudnice u poslednja tri meseca :)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
damirtea




Broj poruka : 1
Points : 38871
Reputation : 0
Datum upisa : 21.09.2013

Trudnice u poslednja tri meseca :) Empty
PočaljiNaslov: trebao bi mi vas savet :((   Trudnice u poslednja tri meseca :) Icon_minitimeSub Sep 21, 2013 12:46 pm

ivanamia2010 ::
Blizite se kraju,da li imate naka pitanja za druge mame,da li se bojite porodjaja,podelite sa nama Smile
 u 37 nedelji trudnoce sam,imam vec ceste bolove,jutros kada sam ustala i otisla u wc,na dnevnom ulosku mi je se pojavila neka mokra sluz zelene boje,pa me zanima da li bi to mogao biti sluzni cep,i evo danas me citav dan boluckaju krsta,i stomak,i bol mi se spusta u noge.da li je to pocetak porodajaj?
Nazad na vrh Ići dole
jelenaaleksa




Broj poruka : 2
Points : 45572
Reputation : 0
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 38

Trudnice u poslednja tri meseca :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnice u poslednja tri meseca :)   Trudnice u poslednja tri meseca :) Icon_minitimeUto Jan 29, 2013 9:37 pm

pozz ja sam na kraju 7 og meseca i druga mi je trudnoca tako a neki strah i nemam samo sto mi je sad dete okrenuto karlicno
Nazad na vrh Ići dole
mlada mamica




Broj poruka : 1
Points : 42341
Reputation : 0
Datum upisa : 09.10.2012
Godina : 31
Lokacija : Gornji Vakuf

Trudnice u poslednja tri meseca :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnice u poslednja tri meseca :)   Trudnice u poslednja tri meseca :) Icon_minitimeUto Okt 09, 2012 10:45 am

Veliki pozdrav svim trudnicama i mamama Smile ...ja sam u 8mj. trudnoce,doktorica mi je rekla na zadnjoj kontroli da mi je bebina glavica jako nisko (na samom izlazu)...bojim se nekih komplikacija..dali ste se vi susretali sa tim,imam li razloga za brigu??? Sad
Nazad na vrh Ići dole
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 46052
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

Trudnice u poslednja tri meseca :) Empty
PočaljiNaslov: Trudnice u poslednja tri meseca :)   Trudnice u poslednja tri meseca :) Icon_minitimeUto Okt 09, 2012 10:25 am

Blizite se kraju,da li imate naka pitanja za druge mame,da li se bojite porodjaja,podelite sa nama Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trudnice u poslednja tri meseca :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnice u poslednja tri meseca :)   Trudnice u poslednja tri meseca :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Trudnice u poslednja tri meseca :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Trudnice u prva tri meseca :)
» Trudnice u druga tri meseca :)
» Najčešća pitanja: Ovi strahovi muče sve trudnice
» 6 razloga zbog kojih trudnice grize savest
» Trudnice, tijekom vožnje u automobilu vežite se pojasom!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Trudnoća i porodjaj-
Skoči na: