Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Upala usiju 11418110


 

 Upala usiju

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 49289
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Upala usiju Empty
PočaljiNaslov: Upala usiju   Upala usiju Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 11:49 am

Kako je vase iskustvo i kako ste ublazavale bol kod svojih malisana?
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46978
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Upala usiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Upala usiju   Upala usiju Icon_minitimePet Nov 11, 2011 8:13 pm

imo je jedanput koliko sam skužila a pošto se nista nije moglo uzet bez recepta a nisam mogla na hitnoj ukapala sam mu malo iscjeđenog lista od čuvarkuče i to je bilo to.nije imao problema Smile
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45786
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Upala usiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Upala usiju   Upala usiju Icon_minitimePon Nov 14, 2011 11:48 pm

Čuvarkuća jeste dobar starinski recept ali postoji jedna mala začkoljica kod njegove primene pogotovo ako niste posetili pedijatra.Upala uva ne mora biti samo obična upala kod male dece su česte upale srednjeg uva koje ide neretko sa oštećenjem bubne opne .Ceđeni sok čuvarkuće u domaćoj radinosti nije dezinficirano i čisto sredstvo za lečenje i ukapavanjem može dovesti do teške infekcije.Zato ako vam se desi u sred noći da detetu počne boleti paracetamol + zagrejana morska so u pelenu pa na uho kao oblog i ujutru pravac pedijatar ako je sve ok i obična upala je u pitanju dobićete kapi od kojih bol jako brzo prestaje a ako ne dobićete i penicilin ili antibiotik .Čuvarkuća je dobar lek ali više za odrasle koji mogu tačnije odrediti uzrok bola za razliku od deteta.
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46978
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Upala usiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Upala usiju   Upala usiju Icon_minitimePon Nov 21, 2011 7:30 pm

je vjerujem,ja tad nisam imala nista pri ruci,pa sam pitala par žena koje su mi tako odgovrile da uzmem čuvarkuču.dobro je nismo imali posljedica
Nazad na vrh Ići dole
gorkaljubav




Broj poruka : 7
Points : 46137
Reputation : 0
Datum upisa : 30.09.2011
Godina : 34
Lokacija : Backa Palanka

Upala usiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Upala usiju   Upala usiju Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 5:13 pm

moja cerkica je imala upalu uha sa 10 meseci Sad kako je to tuzno bilo....imala je i malu upalu srednjeg uha i to sve zbog vode iz bazena
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Upala usiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Upala usiju   Upala usiju Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Upala usiju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BUSENJE USIJU ...
» Pravilna toaleta nosića i ušiju
» Upala dojki
» Upala mokracnih kanala
» Mastitis – upala dojki i dojenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Deca-
Skoči na: