Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Kreativnost udvaranja.... 11418110


 

 Kreativnost udvaranja....

Ići dole 
AutorPoruka
IvanaM




Broj poruka : 265
Points : 42580
Reputation : 3
Datum upisa : 17.11.2012
Godina : 39

Kreativnost udvaranja.... Empty
PočaljiNaslov: Kreativnost udvaranja....   Kreativnost udvaranja.... Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 11:34 pm

Pre neki dan sam, po hiljaditi put, gledala film „Lajanje na zvezde“. Igrom slučaja, bila sam sa sestrom koja je celi svoj život zaljubljena u Filozofa.
„Filozofe, ti i ja smo dva sveta.“
„A ti nisi čula?“
„Šta?“
„Doći će do sudara svetova“, ponavljala je za njima, u isto vreme proklinjući sudbinu što i njoj nije poslala jednog takvog muškarca.
Sigurna sam da nije jedina koja je, u nekom trenutku, poželela da joj priđe jedan Filozof i kaže: „Gledao sam nebo iznad Himalaja. Imaš oči boje krova sveta.“ Iako nemam plave oči, ja bih istog trenutka „pala“ kada bi mi neko prišao i izgovorio jednu ovakvu rečenicu. Bez razmišljanja!
Ne kažem da takvih muškaraca danas nema. Ima ih… ali su retki! Trči, trči, trči, trči… Evo ga!
I opet ispočetka…
Današnji muškarci su (čast izuzecima) hodajući kliše. S jedne strane nalaze se hvalisavci. Najčešće su to oni momci koje je lakše preskočiti nego zaobići, zbog količine hemije koju su popili… Razumem ih ja! Teško je nositi toliku kajlu oko vrata!
Kaže jedan meni: „Znaš, ja tako odem u ’Grand Kazino’, pored mene sedi Vlado Georgiev, pijem viski i igramo rulet.“ Zašto bi to mene trebalo da zanima?!
S druge strane su tipovi koji će vam prići na bazenu i reći: „JE L’ TI JE NEKO REKAO DA JE ZAKONOM ZABRANJENO DA TAKO DOOOBROO IZGLEDAŠ?!“
„Onaj deo gde povraćam u sopstveni želudac jer nemam gde drugde!“, bio je komentar moje, malopre pomenute sestre.
Tu je i pitanje da mu pozajmite sitno jer je obećao mami da će je pozvati čim se zaljubi. A ako ga upitate: „Što baš ja pored ovoliko lepih devojaka?“, on ispali: „Meni se sviđaju sirenice kao ti.“, tada možete slobodno da ga zamolite da vas upuca i pošalje u pakao sirena! Naravno, najbolje sam ostavila za kraj! Prilazi mi momak i pita me: „Izvini, a gde ti je papirić?“. A kada sam ga zbunjeno pogledala i pitala: „Koji papirić?“, usledilo je: „Pa iz kog si ispala BOMBONICE!“. U tom trenutku mi je došlo da ga zamolim da izađe napolje da vidi da li sam tamo!
Pretpostavljam da je to bila najbolja odluka koju sam mogla da donesem te večeri, ali sam izabrala da idem težim putem, i na kraju se pokajala! Rekoh sebi: budi fina prema čoveku…Gde li mi je pamet bila?!
Naravoučenije ove priče!
Momci, molim vas… Ne, preklinjem vas, budite spontani i budite kreativni! Niko od vas ne traži da izmislite vruću vodu kako biste osvojili devojku, već samo da budete svoji! Nemojte koristiti već dobro poznate rečenice, koje zvuče glupo, čak i kada se prvi put izgovore! Najbolje što možete je da se naoružate samopouzdanjem, pozitivnom energijom i priđete devojci s osmehom na licu. Moj drug je jednom lepo rekao: „Dovoljno je da pustiš devojku da priča, a ona će ti sama reći sve što te zanima!“ Iako teška srca priznajem, to je istina! I što je najvažnije – budite džentlmeni! Ma koliko mislili da devojke ne vole džentlmene, verujte mi itekako vole.
P.S. I kod devojaka ima izuzetaka (čisto da napomenem)!
Nazad na vrh Ići dole
 
Kreativnost udvaranja....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Društvo :: Ljubav i sex-
Skoči na: