Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
kakva ste domacica? 11418110


 

 kakva ste domacica?

Ići dole 
+2
sanjic
maja
6 posters
AutorPoruka
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46213
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 12:14 am

kakva ste zapravo domacica,da li vam je sve na svom mestu u kuci?
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 47008
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 4:10 pm

Very Happy bas sam neki dan čitala neki članak o tome.
ma čuj nisam i vjerujem da nitko nije ali s vremenom postajem bolja,barem sebi.a neznam kad pogledam nemože mi uvjek bit složeno, pospremano i sve na svome mjestu uvjek nesta moram zanemarit.
mislim da sve ovosi o dobroj organizaciji
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46213
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 4:46 pm

ja sam teska pedanterija...i kako sam videla da vise ne mogu sve da postignem,ne pravim se pametna kao bnekad kome ne odg nek radi sam...
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 47008
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 6:17 pm

ma volim ja da meni bude čisto,al ženo ujtro kad se ja probudim ko da mi je 100 vragova cjelu noć skakala po kući,neznam odakle bi krenila spremat.pospremam i sta za sat vremena mogu opet.
Nazad na vrh Ići dole
veronika

veronika


Broj poruka : 54
Points : 46469
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 38
Lokacija : Sarajevo

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 2:52 pm

Ja stvarno volim da mi je sve na mjestu da je uredno,ali pored dvoje male djece to je nemoguce igracke su posvuda,tako da mi one ne smetaju ali zato sve ostalo je gdje treba biti.
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45816
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 3:03 pm

Ja sam uredna i pedantna bila, kada smo se uselili u novi stan pre pet godin bila sam sama sebi smesna stalno sam nesto ribala, glancala, muzu nisam dala da se izvali na kauc jer ukrsni jstuci stoje ko da poziraju za slikanje i kad je stiglo dete to se nastavilo jos malo dok jednog dana nisam ustala i shvtila da imam bitnije stvari u zivotu od licknja.Mislim sve je cisto ali ne pod konac kada se neko najavi u goste tad ja i muz zajedno sredimo sve komplet a ovako kad smo opusteni nekako mi je draze da se bacim na mog djavolka da ga gnjavim nakon rucka nego da odma stanem prati sudje prvo se izgnjavimo odmorimo uzivamo pa onda kad ispratim dete u krevet sredim sta se ima srediti na brzinu pa predjem gnjaviti muza Smile
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46213
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimeNed Nov 27, 2011 1:58 am

heheh dobra si,al ipak stignes i muza da gnjavis...ja dok upavam bebca to hvala bogu nikad ne bude pre dvanaest,dok operem sudove od vecere,spremim muzu dorucak za poneti jer radi,bebici dohranu jer ce se ubrzo probuditi,onda njega opet nahranim pa uspavam ma procedura...uh muz spava 12 san,e onda mi bude zao da ga budim...hehehhe pa ga nazalost ne mogu gnjaviti...steta...hihihihi Very Happy,a sto se ciscenja tice ponavljam opet to radim sad kad mogu i koliko mogu...i iskreno vise se zaista ne opterecujem,ne kazem da mi je haos u kuci ali nije ni kao sto je nekad bilo,nadje se po koji cosak prasine ili neka mrvica na podu...hihihii
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45845
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimeNed Nov 27, 2011 1:05 pm

ja nisam opterecena, redom, usisavamo po potrebi, a jednom nedeljno veliko spremanje sa pomeranjem namestaja, sudove perem odmah posle klope, ne volim da se gomilaju, kupatilo mora da bude cisto- a igracke su svuda po kuci i stvari cesto budu gde im nije mesto- to me ne opterecuje. Vazna mi je higijena zbog dece, kad porastu bice sve ulickano, do tada mi je vaznije da slobodno vreme posvetim njima a ne prepakivanju garderobe i slaganju figurica na polici. Odoh da oribam kupatilo dok se nisu vratili iz setnje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45816
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimePon Nov 28, 2011 2:00 pm

Pa naš kako Majo da nemam pomoć sa njegove strane ne bih ni ja imala vremena da ga gnjavim:)Generalno nije tip koji se boji "ženskog"posla a ni ja nisam tip koji se boji "muškog" posla pa kad vidimo da jedno drugom treba pomoć uvek uskačemo retko se desi da se jedan izležava dok drugi rinta.Ne kžem da se nije desilo većina muškaraca je ista pa se ponekad zaboravi i misli da to nije njegov poso ali kad vidi da sam ja umorn i da nemm snage za njega onda mu je nekako drže da odrdi štošta i da skrati moje vreme rada po kući da bi imala snage i za njega što mi svršeno paše Laughing kome ne bi Wink
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45701
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitimePon Dec 12, 2011 3:05 pm

trudim se maksimalno, nastojim da je uvek sve na svom mestu, cisto, uredno, pospremljeno.... jedino sam na igracke oguglala.... nije mi tesko da to postignem, jednostavno, to su neke navike iz detinjstva i ne bih mogla drugacije da funkcionisem... u kuhinji nisam bas vesta, ustvari, nije da nisam, nego ne volim da kuvam... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kakva ste domacica? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste domacica?   kakva ste domacica? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kakva ste domacica?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kakva ste mama?
» Kakva ste vi mama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: