Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Kontracepcija 11418110


 

 Kontracepcija

Ići dole 
+6
MK
veronika
Ivana Š.NS
maja
helitra
carica_orhideja
10 posters
AutorPoruka
carica_orhideja
Admin 2
Admin 2
carica_orhideja


Broj poruka : 93
Points : 46761
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : Hrvatska

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 5:29 pm

Da li koristite neku vrstu kontracepcije i koju?
Nazad na vrh Ići dole
helitra

helitra


Broj poruka : 38
Points : 45552
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 45
Lokacija : Earth and around

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 9:42 pm

NNakon poroda sve sam odgadjala stavljanje spirale. Kao ono: iduci mjesec, pa iduci...
U medjuvremenu smo koristili kondome uglavnom, a u izostanku istih od svega par puta desila se trudnoca :O
Al ajde jos ovo drugo i dosta. Nakon poroda cu ili podvezati jajovode ako budu dali posto jos nemam 35 godina i nemam troje djece, ili staviti bakrenu spiralu jer s hormonalnim se ne bih upustala.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/helena.radic.traore?ref=tn_tinyman
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45983
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 11:37 pm

hihihi samo kondome...sve ostalo mi je malkice Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45615
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimePon Nov 14, 2011 1:08 am

Naravno da koristim afro, pilule. Nemogu sa muicem kondom, to mi je nekako bezveze, hocu i ja da uzivam queen
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 45983
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimePon Nov 14, 2011 1:16 am

e ivana carica siiiii... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
veronika

veronika


Broj poruka : 54
Points : 46239
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 38
Lokacija : Sarajevo

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimePon Nov 14, 2011 1:11 pm

Mi trenutno koristimo kondome,kada prestanem dojiti pocecu piti pilule,kako rece Ivana hocu i ja da uzivam
Nazad na vrh Ići dole
helitra

helitra


Broj poruka : 38
Points : 45552
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 45
Lokacija : Earth and around

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimePon Nov 14, 2011 5:25 pm

Ma novi kondomi “real feel“ su skoro da se ne osjete. ima da uzivate i s njima. no worries Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/helena.radic.traore?ref=tn_tinyman
veronika

veronika


Broj poruka : 54
Points : 46239
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 38
Lokacija : Sarajevo

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 5:58 pm

helita i mi koristimo te,zaista kod ga i nema
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45586
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeSub Nov 19, 2011 10:45 am

Samo kondomi nekako mi je to naj sigurnije a i ne smeta mi kao ni mm-u.Sa tabletama sam se opekla u 3 navrata sam lose reagoval na razlicite vrste i nikad vise.Spiralu mi ne daju zbog jacine i duzine ciklusa tako da mi je ovo jedino resenje i savrseno mi ne smeta da ga koristim.
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46778
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimePon Nov 21, 2011 1:20 pm

ja nesmijem pit pilule,probala sam od najeftinijih do najskupljih i nista,neštimaju mi tako da se svakako snalazimo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
helitra

helitra


Broj poruka : 38
Points : 45552
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2011
Godina : 45
Lokacija : Earth and around

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeUto Nov 22, 2011 2:19 pm

Eh da, sjetih se kako sam daaavno prije znala koristiti neke spermicidne gel aplikacije koje se stave duboko u vaginu pa se rastope za desetak minuta.Danas slicnih stvari ima puno vise. To je ok za one kojima smeta kondom. Ima i femidom, njega jos nisam probala.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/helena.radic.traore?ref=tn_tinyman
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45615
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeSre Nov 23, 2011 8:14 pm

ima svega, ja sam lepo otisla kod lekara, uradila sve analize pa tek onda dobila pilule. ne smetaju mi i nisam se ugojila itd, cak mi dlake sporije rastu cheers
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45586
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeSre Nov 23, 2011 11:19 pm

Imaš sreće meni eto organizam izgleda ne podnosi veštačke hormone nisu mogli skroz da mi objasne zašto mi se desilo to što se desilo al eto.Ni ja nisam od onih što napamet uzimaju lekove dobila sam antibebi pilule nakon hormonalnog testa koji je ok cilj nije bio kontracepcija nego rešavanje problema policističnih jajnika ali je to nebitno prokrvarila sam od prve pilule i krvarila do kraja jer je dr rekla da ne prekidam treba organizmu da se navikne(kao).Nakon 21 prve dobijem pravu menstruaciju i nakon nje kutiju drugih tableta jer su ove bile slabe i opet ista priča .Sve u svemu tri puta mi se ovo desilo zaredom molila sam dr da promeni terapiju jer sam smatrala da da nije nikako normalno tolko dugo da krvarim imala sam ponekad jače ponekad oskudnije ali u globalu krvarenja je trajalo 3 puna meseca.Otišla sma kod drugog lekara koji je jedva hteo da me primi na limanu IV jer tu nevole baš da primaju tuđe pacijente al kada je žena videla karton i problem i šta mi ova radi konstatovala je da nije normalna.Sve u svemu na žalost mi ne odgovaraju mada bi bilo super pošto sam čula da su super da čiste kožu da se maljavost proredi itd..
Nazad na vrh Ići dole
Ela




Broj poruka : 2
Points : 44712
Reputation : 0
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 35
Lokacija : BiH

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 12:43 am

Drage zene :-) imam curicu od 2 god, i planiram jos jedno ali ne jos,,,za 2-3 god ako bog da:) ali u zadnje vrijeme sam u nedoumici :/ ne znam sama vise koga da slusam vezano za te pilule? Neko kaze udebljaces se, neko kaze neces moci ostati trudna poslije njih..haha price....itd.. znate sve ali eto one su mi nekako najsigurnije,ali problem je sto kod nas ne rade nikakve analize, nego ti doktor sam prepise :/ I jeli ko koristio flastere? Pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
Goga Cvijo




Broj poruka : 6
Points : 40896
Reputation : 0
Datum upisa : 16.02.2013
Godina : 39
Lokacija : Loznica

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimePon Mar 11, 2013 5:41 pm

cao drage zenice. Ja sam mesec dana pila Yaz ali sam imala strasne glavobolje pa sam prestala,posto imam migrenu. E sada ne znam sta bih. U svakom slucaju cu otici kod svog lekara da vidim sta mi on preporuci. Izgleda da mi je poslednja solucija spirala ali isto ne bih onu hormonsku.
Nazad na vrh Ići dole
DIJANA DRACA




Broj poruka : 7
Points : 40867
Reputation : 0
Datum upisa : 21.02.2013
Godina : 34
Lokacija : GLOZAN

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitimeČet Mar 14, 2013 2:45 pm

I JA KORISTIM YASMIN TABLETE I MENI SU SUPER,CIKLUS REDOVAN,NISAM SE UGOJILA A STO IVANA KAZE I DLAKE SPORIJE RASTU....NARAVNO PRE NEGO STO SAM POCELA PITI DOKTOR MI JE ODRADIO SVE POTREBNE ANALIZE...SAD CE SKORO GODINU DANA KAKO IH KORISTIM.....SUPER SU:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kontracepcija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KONTRACEPCIJA
» Kontracepcija za vreme dojenja
» Idealna kontracepcija ne postoji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Lepota i zdravlje :: Zdravlje-
Skoči na: