Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
kakva ste mama? 11418110


 

 kakva ste mama?

Ići dole 
+6
Ivana Š.NS
Filipina
*sonce
Mica 04
JasnaK
sanjic
10 posters
AutorPoruka
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46828
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 7:45 pm

drage moje kakve ste majke?
jeste li stroge,previše pažljive,ili pak dobre?imate li i vi ponekad faze,mane i nedostatke?
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46652
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 8:34 pm

Joooj... mislim da sam sve u jednom:))) Trudim se dati sve od sebe ali imam osjećaj da i to ponekad bude malo Smile
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46828
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimePon Nov 21, 2011 9:07 pm

ja sam što se svega tiče popustljiva jako i nemam onaj "strog"stav.kad me pita jel mogu skakat po krevetu,ja njemu ne,ne i ne..i onda puknem i kazem skači do mile volje.i tako i bude.
samo da se zna nedopuštam mu naravno "opasne"stvari,al ponekad nemam živaca govorit mu nemoj,nediraj mi to..
Nazad na vrh Ići dole
Mica 04




Broj poruka : 17
Points : 45558
Reputation : 0
Datum upisa : 13.11.2011
Godina : 38
Lokacija : REPUBLIKA SRPSKA

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimeUto Nov 22, 2011 10:49 am

i ja sam dosta popustljiva prema svojoj deci.volela bi im u svemu ugoditi,iako mislim da to nekada nije ni dobro Laughing
Nazad na vrh Ići dole
*sonce




Broj poruka : 6
Points : 45477
Reputation : 0
Datum upisa : 20.11.2011

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimeUto Nov 22, 2011 1:37 pm

Site mi zborat deka mnogu go mazam sinceto, no jas ne mislam deka e taka.Za nekoi raboti ne popustam:koga treba da spie(zaspiva sekogas vo isto vreme)i okolu obrocite(mada tuka vo posledno vreme me zeza i slabo jade).E za drugo mu ugoduvam mnogu, mnogu si igram so nego,crtame, boime , se setame, mu odgovaram na sekoe prasanje,i po sto pati ako treba.E sega nekogas ustata me boli na kraj na den od zborenje, ama...:)Sakam da mu posvetam kolku sto mozam poveke vnimanie....zatoa sto toj samo sega e dete!
Nazad na vrh Ići dole
Filipina




Broj poruka : 7
Points : 46042
Reputation : 0
Datum upisa : 25.09.2011

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimeUto Nov 22, 2011 4:56 pm

Mislim da sam i jedno i drugo:ono sto smatram da ne smije-veoma sam stroga,a sa druge strane sve sto nije"strasno"dopustam i gledam da udovoljim u svemu sto pozele...Mislim, da sam vec sad stekla autoritet nad starijim djetetom(drugo je jos beba),jer uvijek me upita prije nego sto zeli da uradi nesto,pa cak iako je to nesto ruzno.Npr.ako ga mladji brat iznervira on dodje i kaze:"Mama,mogu li da ga udarim?" Very Happy Very Happy Muz je dosta popustljiv,pa je mama "cudoviste"koje ih ruzi,tjera na spavanje,tjera ih da jedu... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45665
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimeSre Nov 23, 2011 9:32 pm

Stroga ali pravicna, kad kazem NE- to je NE, ali se zato puno igramo, grlimo i svasta nesto radimo zajedno, evo sad se lepo igraju pa mama moze da kucka, kod mene se zna gde se i kada jede, kada se ide na spavanje i ostalo. Naravno postoje odstupanja ,kad imamo goste i sl. Nikada nisam nista obecala a da nisam uradila- cak sam u smece bacila neke igracke jer su se svadjali oko njih,ali isto tako znaju da ako kazem da ce nesto dobiti-to i dobiju.
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46033
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimeNed Nov 27, 2011 2:05 am

joj pa ima tu svega ali mislim da nisma bez mana, Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45521
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimePon Dec 12, 2011 3:09 pm

ja sam svesna da sam savrsena mama! prvo zato sto sam svoju decu zelela i planirala... a drugo, dajem sve od sebe da imaju srecno detinjstvo, da rastu u ljubavi i harmoniji, da imaju savrsenu brigu i negu, kad treba nezna sam, kad treba stroga sam... sve u svemu, zivim za njih Smile
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45636
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimePon Dec 26, 2011 10:30 pm

Potpisujem sve što je Ivana rekla da nekucam ponovo stroga sam ali i puna ljubavi jer ipak sam na svet donela jedno malo biće koje volim dovoljno da od njega napravim čoveka.
Nazad na vrh Ići dole
ivanamia2010
Admin
ivanamia2010


Broj poruka : 55
Points : 45942
Reputation : 2
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 37
Lokacija : beograd

kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitimePet Jan 13, 2012 5:27 pm

Stroga sam jer mora da se zna neki red,ali isto tako se i puno mazimo,ljubimo,valjamo po krevetu,nekada se ponasam i ja kao dete pa se i isprljamo,ali mora da se zna kad se kaze ne,dosta i tome slicno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kakva ste mama? Empty
PočaljiNaslov: Re: kakva ste mama?   kakva ste mama? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kakva ste mama?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mama kupi miiii......
» Mama odbila hemoterapiju,da bi spasila svoju bebu.12 dana nakon porodjaja mama umrla.
» Da li je dobro biti stroga mama?
» iskustva mama :)
» VARIČELE ILI "OVČJE" BOGINJE: MAMA, SVRBE ME TAČKICE...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Deca-
Skoči na: