Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Mama odbila hemoterapiju,da bi spasila svoju bebu.12 dana nakon porodjaja mama umrla. 11418110


 

 Mama odbila hemoterapiju,da bi spasila svoju bebu.12 dana nakon porodjaja mama umrla.

Ići dole 
AutorPoruka
Dragana 1
Admin



Broj poruka : 2
Points : 42188
Reputation : 0
Datum upisa : 09.10.2012
Lokacija : Podgorica

Mama odbila hemoterapiju,da bi spasila svoju bebu.12 dana nakon porodjaja mama umrla. Empty
PočaljiNaslov: Mama odbila hemoterapiju,da bi spasila svoju bebu.12 dana nakon porodjaja mama umrla.   Mama odbila hemoterapiju,da bi spasila svoju bebu.12 dana nakon porodjaja mama umrla. Icon_minitimeČet Jun 13, 2013 12:36 pm

Amerikanka Jenni Lake, kojoj su liječnici dijagnosticirali tumor na mozgu, napravila je ultimativnu žrtvu – odustala je kemoterapije i svog života kako bi spasila život svoje nerođene bebe.
Naime, Jenni je prošle godine počela patiti od jakih migrena, a kada je u desetom mjesecu otišla na pregled, doktori su joj dijagnosticirali rak.
“Jenni je odmah pitala hoće li umrijeti. Doktori su joj odgovorili kako ima 30 posto šanse preživjeti još dvije godine ako će ići na kemoterapije”, kazao je Jennin otac, napomenuvši da su joj liječnici rekli da nakon kemoterapije više neće moći roditi.
Jenni je jako potresla ta spoznaja. Imala je sedmero braće i sestara i oduvijek je htjela biti majka”, dodao je njen otac, prenosi Daily Mail.
Iako su doktori Jenni kazali da neće moći ostati trudna, tokom jednog pregleda ultrazvuk je pokazao da je u desetom tjednu trudnoće. odmah je stavljena pred zid – hoće li pobaciti ili prestati s kemoterapijama.
Za Jenni ipak nije bilo dvojbe te je odlučila roditi. Tokom trudnoće je bivala sve slabija te je na koncu i oslijepila. Kad je 9. 11. došla u bolnicu kako bi rodila, jednoj je medicinskoj sestri šapnula na uho: “Uspjela sam, napravila sam što sam morala, moja je beba sada sigurna”. Dječaka po imenu Chad Michael rodila je mjesec dana prije svog 18. rođendana. Samo 12 dana poslije Jenni je umrla.
Nazad na vrh Ići dole
 
Mama odbila hemoterapiju,da bi spasila svoju bebu.12 dana nakon porodjaja mama umrla.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Heroj: Pas spasio bebu porodice koja je njemu spasila život!
» kakva ste mama?
» iskustva mama :)
» Kakva ste vi mama
» Mama kupi miiii......

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Porodica :: Zanimljivosti iz sveta roditeljstva-
Skoči na: