Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Žena je najlepša kad postane majka 11418110


 

 Žena je najlepša kad postane majka

Ići dole 
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 49239
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Žena je najlepša kad postane majka Empty
PočaljiNaslov: Žena je najlepša kad postane majka   Žena je najlepša kad postane majka Icon_minitimeUto Maj 13, 2014 10:23 pm

Žena je najlepša kad postane majka
Izvor:9 meseci u maminom stomaku
Trudnoća, porođaj i nega malog deteta menjaju naše telo i neretko ga se zbog toga stidimo i osećamo se neadekvatno. Mnoge od nas koje još nisu majke se takođe loše osećaju u vezi sa svojim telom.
Žena je najlepša kad postane majka Beall2-300x199

Mediji plasiraju sliku savršenih tela kakva u realnosti ne postoje tako što obrađuju fotografije modela sužavajući im struk i butine, povećavajući grudi, usne, “pegalajući” kožu, a mnoge od nas se večito sa tim porede i kinje sebe što ne mogu da dostignu takav idea lepote.

Sa željom da sve zavolimo svoje divno telo baš takvo kakvo jeste, fotografkinja Jade Beall je pokrenula projekat “A Beaufitul Body” /divno telo/ fotografišući majke sa bebama bez ulepšavanja fotošopom.

“Moje ime je Jade Beall, ja sam fotograf i upravo gledate moj projekat Beautiful Body – Prelepo telo.
To ce biti kolekcija fotografija zena koje trebamo da definisemo kao lepe i koje nisu podvrgnute izmenama u Photoshop-u. To ce biti samo fotografije MAJKI>
Ja sam se licno borila skoro 30 godina osecajuci se ruzno, i pokusavajuci da se prilagodim kalupu lepote koji su drugi stvarali.
Prvo sam uradila 3 autoportreta, i postavila ih na svom sajtu. Ubrzo mi se javilo na stotine zena iz svih krajeva sveta zeleci da i njih fotografisem onakve kakve jesu. I one su zelele da podele svoju pricu. Tako je rodjen projekat “beautiful body”
Projekat ce biti kombinacija mojih fotografija i prica, poema i pesama zena koje su se borile sa osecanjima da su suvise debele ili mrsave, da im je koza suvose tamna ili sa previse strija, sa opustenom kozom i opustenim grudima ili bilo kojom drugom pricom koja nas sprecava da u potpunosti volimo sebe onakve kakve jesmo!
I posle godinu dana od pocetka projekta, ne samo da se ja osecam lepse, vec sam visela preko 50 zena koje su napustile moj studio osecajuci se prelepo, a jasm pocastvovana sto su deo ovog projekta, sto zele da budu deo neceg novog.
VREME JE DA DAMO PODRSKU JEDNA DRUGOJ



Jade Beal”
Vise o ovom projektu mozete naci i na zvanicnom sajtu http://www.abeautifulbodyproject.com/
Žena je najlepša kad postane majka 7-202x300
Žena je najlepša kad postane majka JTB5874-300x199
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
 
Žena je najlepša kad postane majka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da svaka žena postane majka: 3 leka protiv steriliteta
» Nije lako biti samohrana majka
» Zasto je bolje biti zena
» 10 zdravstvenih pregleda koje svaka žena treba obaviti
» Nove metode u oplodnji starijih žena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Lepota i zdravlje :: Zdravlje :: Saveti za mame-
Skoči na: