Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? 11418110


 

 Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
MK




Broj poruka : 83
Points : 45786
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 1:51 pm

Koja su vasa iskustva po otkrivanju, na koji nacin ste naisle na njih i sta vam je savetovano za dalje?
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45786
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitimeČet Nov 17, 2011 11:19 am

Zar niko? U jednu ruku mi je drago jer je dobro ako ih niko nem l opet bih volela da popricam sa nekim ko ima iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46978
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitimeSub Dec 31, 2011 5:06 pm

To je moja prijateljica imala ako mislimo na isto,morala je na operaciju imala je na obadvije
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46802
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitimeSub Dec 31, 2011 7:46 pm

Već sam ti napisala da su to imale moja mama i kuma... Osim što su osjećale pod rukom to, njih je to malo i boljelo. Obje su operirane i sve je OK poslije toga. To je bilo prije 7 godina. Jesi ti uspjela nešto riješit u vezi toga?
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46802
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitimeSub Dec 31, 2011 7:52 pm

https://www.facebook.com/profile.php?id=1840436104 Ovo je link za profil moje kume pa joj se javi ako hoćeš i pitaj šta te zanima. Ona je neudata i nema djece pa nije na stranici i forumu, trenutno je to još ne zanima. A ima 25 god tako da je slobodno možeš pitat sve što te zanima:))
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45786
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitimePon Jan 02, 2012 6:22 pm

Na kraju sam uspela stići do onkologa ali na moju žalost nije baš mnogo bio zainteresovan da mi odgovara na pitanja valda ga je mrzelo ne znam , sve u svemu našla sam dosta informacija na netu na temu al malo o tome šta raditi kad boli.Saznala sam da jednostavno nema tu neke velike brige to je sve kao dobroćudno i nema šanse da preće u zloćudno, nevadi se dok ne pređe neku meru a i ta granica izgleda zavisi od hirurga do hirurga.Mene više sada nervira što se bojim igrati sa detetom jer ne želim da mi se zadesi opet onaj užasan bol koji sam imala pa svaki put kada se npr golicamo ja stalno držim ruke na grudima i nemogu se opustiti u igri al valda ću se vremenom navići.
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46802
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitimeUto Jan 03, 2012 2:54 pm

Da, očito sve zavisi od doktora do doktora. Npr, mami su mojoj prvo punktirali to a onda operacija dok je kuma išla privatno obavit nalaze i nisu joj punktirali nego samo na operaciju. Ovdje to svima operiraju tako da ne znam šta da ti kažem.... A sjećam se da je nju i cijela ruka znala bolit od toga... Ma grozno je kada nemaš nekoga stručnog pitat za savjet ili neke općenite informacije! Ti se čuvaj a vjerujem da ćeš se vremenom malo i naviknuti na to. Ako ti bude teško bolje odi još na neko drugo mjesto po savjet.
Nazad na vrh Ići dole
sonja kg




Broj poruka : 1
Points : 41671
Reputation : 0
Datum upisa : 19.12.2012

Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitimeSre Dec 19, 2012 2:23 pm

da li je neka mama imala iskustva sa SI SI preparatom za zdrave zenske grudi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?   Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Fibroadenomi u dojkama i iskustvo sa njima?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  Bol u dojkama
» Vaše iskustvo sa porođaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Lepota i zdravlje :: Zdravlje-
Skoči na: