Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Verujete li u romantičnu ljubav ? 11418110


 

 Verujete li u romantičnu ljubav ?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46083
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Verujete li u romantičnu ljubav ? Empty
PočaljiNaslov: Verujete li u romantičnu ljubav ?   Verujete li u romantičnu ljubav ? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 1:07 am

da li verujete u romanticnu ljubav,koliko ste romanticni?
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46878
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

Verujete li u romantičnu ljubav ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u romantičnu ljubav ?   Verujete li u romantičnu ljubav ? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 4:29 pm

vjerujem.Ja i nisam prevelik romantičar to ipak ostavljam muškom spolu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46083
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

Verujete li u romantičnu ljubav ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u romantičnu ljubav ?   Verujete li u romantičnu ljubav ? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 4:40 pm

ja sam veliki romanticar dok moj suprug nije on ne voli te ,,cudne,,stvari
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46702
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

Verujete li u romantičnu ljubav ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u romantičnu ljubav ?   Verujete li u romantičnu ljubav ? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 6:34 pm

Pa dobro, muški su općenito operirani od romantike:)) Mislim da nam filmovi i serije puno odmažu jer prikazuju "savršenu" ljubav a zapravo u životu ne bude sve tako sjajno:) Možda nisam neki preveliki romantičar ali pozitivac defitivno jesam i uvijek vjerujem u bolje sutra:))
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45715
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Verujete li u romantičnu ljubav ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u romantičnu ljubav ?   Verujete li u romantičnu ljubav ? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 6:49 pm

dok nisam upoznala svog muza nisam verovala ni u romantiku ni u ljubav na prvi pogled, ni u to da postoji druga polovina- sad verujem u sve to jer se meni desila bajka i kada bih napisala scenario za film niko na ovom svetu , sem ljudi u nasoj okolini, ne bi verovao da je istina!!!
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46702
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

Verujete li u romantičnu ljubav ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u romantičnu ljubav ?   Verujete li u romantičnu ljubav ? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 6:58 pm

Pa to je lijepo za čuti!! Meni se nije dogodila bajka ni slično ali kad sam upoznala Daria, nisam mogla vjerovati da postoji toliko dobra osoba na svijetu:)) Mislila sam da su takvi izumrli:)
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45715
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Verujete li u romantičnu ljubav ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u romantičnu ljubav ?   Verujete li u romantičnu ljubav ? Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 7:24 pm

Stvarno sam pre njega bila nevidjeni skeptik i u fazonu,ma daj ...kad mi neko prica ili kad gledam nesto,mislila sam da je sve preuvelicano, da su to one bajke koje zelimo da cujemo.Ali eto, nekada je dobro sumnjati u to i sudbina se onda potrudi da nas uveri da gresimo.....bar se nadam da je tako
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Verujete li u romantičnu ljubav ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u romantičnu ljubav ?   Verujete li u romantičnu ljubav ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Verujete li u romantičnu ljubav ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dete vas uhvati dok vodite ljubav - šta tad?
» koliko verujete muzu?
» verujete li u zvezde/horoskop

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Društvo :: Ljubav i sex-
Skoči na: