Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
vencanje iz bajke.. 11418110


 

 vencanje iz bajke..

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46203
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 1:21 am

da li vam je vencanje bilo bas onako kakvo ste sanjali?
Nazad na vrh Ići dole
nataly

nataly


Broj poruka : 34
Points : 46839
Reputation : 0
Datum upisa : 27.07.2011
Lokacija : Beograd

vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: Re: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 9:56 am

Pa i nije bas sve bilo kako sam zamisljala, ali dobro. U pitanju su sitnice. Sve u svemu bila je velika i vesela svadba Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46822
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: Re: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 6:38 pm

Ja se nisam vjenčala a mislim da i neću:)) Ja sam gora od muških, kad pomislim na to da smo i na papiru vjenčani.... Ne bih bašSmile) Ovako sam nekako više slobodna:) Jedino što mi je žao je vjenčanica jer sam uvijek željela obući je:))
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45835
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: Re: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitimeSub Nov 12, 2011 6:56 pm

Malo i intimno vencanje, nas tridesetak, najblizi nasi.Bilo je romanticno i ludo, bila sam u sedmom mesecu, a od maticara do restorana smo isli na motoru za kojim su zveckale limenke, zaustavila nas policija, nismo mogli do restorana -blokiran put zbog neke biciklisticke trke, mi prosli- hteli da nam pisu prijavu Very Happy ali smo stigli na kraju. Nije bilo narodnjaka -samo rok i pop, i malo nekih 15 min trubaca - za pamcenje, bila je super zurka.
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46203
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: Re: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 12:26 am

ja se nisam vencala u crkvi,i uzasno zalim,sto nisam obukla vencanicu,a ne verujem ni da cu je obuci,najveci mi je san bio da obucem vencanicu,uvek sam sanjala kako imam dugi veo koji se vuce iza a ja hodam po crvenom tepihu posutom laticama ruza...ALI MAC...mogu samo da nastavim da sanjam... No
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Š.NS




Broj poruka : 77
Points : 45835
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: Re: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitimePon Nov 14, 2011 1:57 am

ma kakva vencanica, ja belo ni ovako ne nosim a taman posla tada kad treba da sam najopustenija .Ja obukla kratku haljinu tamnoljubicaste boje. Nisam u tom fazonu, mada nemam nista protiv- ko voli
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46998
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: Re: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitimePet Nov 18, 2011 10:17 pm

ni ja se nisam udala i nemislim..al stvarno kako je Jasna rekla osječam se slobodnije.
dobro sad vjenčanicu bi nosila ali ne bjelu naravno..
neznam živimo skupa imamo sina a sta če nam još papir...
Nazad na vrh Ići dole
JasnaK

JasnaK


Broj poruka : 27
Points : 46822
Reputation : 1
Datum upisa : 28.07.2011
Lokacija : Sisak

vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: Re: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitimeSub Nov 19, 2011 8:05 pm

Mislim da ljudi najviše griješe jer žele sve zadovoljit a to je nemoguće!!! I na kraju se izgube u svim zahtjevima a najmanje slušaju sebe i svoje potrebe. Kod mojih u Slavoniji je običaj veliki svatovi i sve ostalo uz to... a sad da idem to radit pa morala bi kredit dići za vjenčanje što mi ne pada na pamet!! Briga me šta će drugi reći, taj me papir neće usrećit! Sad ću rodit i drugo dijete i baš nam je super! A ako se ikad budem vjenčala, to će biti onako kako ja želim... Kad smo razmišljali oko toga, najviše mi se svidjela ideja da se vjenčamo u Rovinju (gdje smo se upoznali), bez igdje ikoga, nas dvoje sami (naravno djeca će nam biti uz nas)...... Ako to budem radila, bit ćemo važni samo mi a ne neko drugi....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





vencanje iz bajke.. Empty
PočaljiNaslov: Re: vencanje iz bajke..   vencanje iz bajke.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
vencanje iz bajke..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Trebaju li deca bajke?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Domacice :: Saveti za kucu-
Skoči na: