Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
Anonimno pitanje sa stranice 11418110


 

 Anonimno pitanje sa stranice

Ići dole 
+5
LEPTIRKA26
GinaRenata
stellla
Sara_C
Viki
9 posters
AutorPoruka
Viki
Admin
Viki


Broj poruka : 856
Points : 49219
Reputation : 10
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 37
Lokacija : Sabac

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimeSub Jun 30, 2012 2:52 pm

Drage zene, verujem da medju vama ima onih koji su u slicnoj ili istoj situaciji kao ja. Naime, familija moga muza me nikako nije prihvatila, tacnije, uopste ne komuniciramo. To traje godinama i ja sam uspela da se izdignem iznad svega toga. Sta su mi sve priredila, ne bih pozelela ni najvecem neprijatelju. Nikada im nisam vracala istom merom, nego se ponasam u stilu-ko tebe kamenom, ti njega hlebom. Ne zivimo zajedno, ali s vremena na vreme dodju kod nas (imaju svoj zaseban deo) da bi videli unuce. Kada su tu, ja ih ne primecujem, i ponasam se kao da i nisu tu, medjutim, njegova mama uvek nesto gundja i bronza kada prodje pored mene, provocira me namerno. Danas sam bila u iskusenju da joj uzvratim istom merom, ali sam se suzdrzala. Kakva su vasa iskustva? Imate li neki pametan savet? Da li takvim ljudima treba vratiti istom merom?
Nazad na vrh Ići dole
https://trudniceimame.serbianforum.info
Sara_C




Broj poruka : 2
Points : 43332
Reputation : 0
Datum upisa : 29.06.2012

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimeSub Jun 30, 2012 2:59 pm

Ja sam imala slicnu situaciju sbivsim,samo sto smo mi ziveli u istom dvoristu sa njima..i dan dans se kajem sto sam cutala..sto nisam odgovorila sve ono sto sam htela:)
Nazad na vrh Ići dole
stellla




Broj poruka : 1
Points : 43321
Reputation : 0
Datum upisa : 30.06.2012

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimeSub Jun 30, 2012 3:28 pm

Nemoj da sutis ,nego pokazi zube ,i bitno je da je suprug upoznat sa situacijom,i da je uz tebe !!jer dokle budes sutila ona ce sebi davati za pravo da ti radi i govori sve i svasta!vrati istom merom !veruj da znam o cemu ti pricam
Nazad na vrh Ići dole
GinaRenata

GinaRenata


Broj poruka : 2
Points : 43342
Reputation : 0
Datum upisa : 28.06.2012
Godina : 38
Lokacija : Banjaluka

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimeSub Jun 30, 2012 7:57 pm

Zivim sa svekrvom u istom dvoristu.Kuca pored kuce.Ono sto mi je uradila za ove 3.god necu joj nikad oprostiti.Ne ulazi u moju kucu od 18.maja.Tu odluku nisam ja donjela vec suprug.Evo sta sam ja uradila:Posto svaki put kad muz ode ne posao a ja budem sa bebom u dvoristu sem pogrdnih imena itd pocela da vredja i ponizava i moju 2.god devojcicu e tad mi je doslo da je isprebijam posteno .Inace sam tip osobe koja trpi i cuti u tom trenu kipela sam al opet CUTALA.I lepo ja kazem muzu da uzme jedan slobodan dan da mi pomogne nesto u kuci(zelela sam da se uveri sam dokle je to doslo,mada znam da je njemu najteze i da,znao je kakva mu je majka al nadao se promeni).Elem, svekrva ne znajuci da je moj suprug u kuci nastavila sa ceremonijom jos gorom i zaista ni je nisam mogla da verujem sta je sve izaslo na videlo.U svakom slucaju ja sam joj sudski zabranila pristup meni i bebi..Ja svog supruga volim i ne branim da vidja svoju majku al meni ona ne treba nikad vise..zaista nikad.Da su to bile samo ''reci''u pitanju vec i djela..Mozda sam zla,al ne volim je i nikad i necu..AL da sam ikad bila losa prema njoj ne ,zaista ne..I evo vec mesec dana prodjem pored nje kao da ne postoji,prica i dalje zamnom al Bog i narod vide sve.Samo se smej i budi najbolja sto mozes prvo svom muzu,a doticnu ignorisi onako ''kulturno''..kad god dodju nek ti i muz vodite glavnu rec,poljubite se pred njima smejt te se ispricajte im neki svoj plan,ne sve samo neki da vas ne bi ismejavala..Ona se nikad promeniti nece to shvati,ne dozvoli da to pocne uticati na tvoje zdravlje jer na moje jeste,jer upocetku se nisam opirala i sve primala k srcu i dostigla kilazu od 47 kg? halo zbog koga?uf..oprostite na opsirnosti ..pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
LEPTIRKA26




Broj poruka : 1
Points : 42721
Reputation : 0
Datum upisa : 29.08.2012

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimeSre Avg 29, 2012 8:01 am

NA UPUTNICI MI JE JEDAN GINIĆ NAPISAO ABORTUS IMMINENS A DRUGI KAŽE DA JE BEBA U REDU I DA JE SA MNOM SVE U REDU A INAČE JE OVI DRUGI LIJEČNIK PRIVATNE PRAKSE I GINEKOLOG PA KOME VJEROVAT JER ME OVAJ PRVI ISPREPADAO??
Nazad na vrh Ići dole
Kristina1

Kristina1


Broj poruka : 2
Points : 41922
Reputation : 0
Datum upisa : 17.11.2012
Godina : 31
Lokacija : Bor

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimeNed Nov 18, 2012 2:02 pm

Potrazite i trece misljenje....Pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
julija

julija


Broj poruka : 4
Points : 41726
Reputation : 0
Datum upisa : 07.12.2012
Godina : 43

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimeUto Dec 11, 2012 8:26 pm

Joj svekrve... ja sam sa mojom živela svega 2 meseca pa sam rekla mužu ja odlazim ako hoćeš hajde samnom ako ne ja u istoj kući sa tvojom mamom nemogu... prešli smo da živimo kod mojih a sa njom sam "dobra" onih pola sata sat što odemo na kafu nekako preživim, ćutala sam ta dva meseca cutim i dan danas dok ne puknem... a kad puknem kažem joj sve što mislim (bez vredjanja) i onda 2 - 3 meseca nepričamo... Mogla bi da pisem mnogo o ovoj temi ali... samo ocu da kazem da, dok smo bili kod njih ja sam sa mojim muzem bila na ivici da se rastanemo, od kad smo kod mene posvadjali smo se svega nekoliko puta... najvise mi je drago sto je muz sasvim slucajno cuo kako se njegova mama jada cerki na mene a 90% nije bilo tacno... tada se i on sam posvadjao sa njom i od tada mi je super...
Tako da draga moja ja ti savetujem da ne ćutiš - nego na fin način joj daj do znanja da ti nije bitno sta prica... ja bi verovatno zabranila i decu da vidja... ako već ne ceni njihovu majku...
Nazad na vrh Ići dole
pufies




Broj poruka : 3
Points : 41544
Reputation : 1
Datum upisa : 25.12.2012

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimeUto Dec 25, 2012 6:17 pm

moze anonimno jel zna neko da protumaci spermogram i kod kog doktora
treba da se javim ako nesto nije u redu... likvefacija 30min
konzistencija belicast zapremina 2,0ml ph 8,0
aglutinacija sper prisutna br.spermatozoida 76,0 (10*9|L)
pokretni sper 55,0 slabo pokret sper 40,0 nepokretni sper
5,0 normalne forme 75,0 patoloske forme 25,0
leukociti 4_6 epitelne celije 2_4 hvala
Nazad na vrh Ići dole
pakisa




Broj poruka : 2
Points : 41514
Reputation : 0
Datum upisa : 28.12.2012

Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitimePet Dec 28, 2012 6:59 pm

Drage mame, molim za pomoc... Naime, imam sina od 3 meseca i vec drugi put nam se desilo da se zaceni od placa i ostane bez vazduha, mislim da su u pitanju grcevi, ali vas molim da podelite svoja iskustva samnom jer ne znam sta se u tim situacijama radi i da li je to opasno po bebu. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anonimno pitanje sa stranice Empty
PočaljiNaslov: Re: Anonimno pitanje sa stranice   Anonimno pitanje sa stranice Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anonimno pitanje sa stranice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pitanje sa stranice
» Vasa pitanja
» Aninimno pitanje
» ZAnimljivo pitanje
» Koja pitanje ne prijaju trudnicama?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Pitanja :: Aninimna pitanja sa stranice-
Skoči na: