Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Klub trudnica i mladih mama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub trudnica i mladih mama


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupitekst
da li vam i koliko bebe bljuckaju 11418110


 

 da li vam i koliko bebe bljuckaju

Ići dole 
+3
Perfect Day
MK
maja
7 posters
AutorPoruka
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46113
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: da li vam i koliko bebe bljuckaju   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitimePon Nov 14, 2011 1:45 pm

da li vam i koliko bebe bljuckaju
Nazad na vrh Ići dole
MK




Broj poruka : 83
Points : 45716
Reputation : 0
Datum upisa : 14.11.2011

da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: Re: da li vam i koliko bebe bljuckaju   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 7:22 pm

Ako je neka od vas gledala isterivača đavola i onu poznatu scenu kada je devojka vezana za krevet na početku egzorcizma i povraća u mlazu prskajući sve oko sebe, e ako se sećate tako je moj bljuckao.Presekla sam se prva dva tri puta kad smo stigli iz bolnice, sačuvala sam čak i krpe i pelene koje je ispovraćao da bih pokazala babice pošto sam se uplašila da od tolko stvari koje su bile krenule po zlu neispadne da ima i nerazvijen refluks ali babiica čim je videla i pomirisala pelenu izjavila je da je to višak.Zamislite koja je to količina kada se smoče tri tetra pelene pa još plus sunđer....I stvarno kad smo otišli do pedijatra i on je potvrdio da je to samo prejedanj bebac je jednostavno voleo da sisa i kad bi došlo do podrigivanja sa vazduhom bi izleteo i višak.
Nazad na vrh Ići dole
Perfect Day

Perfect Day


Broj poruka : 12
Points : 45613
Reputation : 0
Datum upisa : 15.11.2011
Godina : 43
Lokacija : Subotica

da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: Bljuckanje   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 10:57 pm

Petra mi je bljuckala prestrašno, čak sam se jedan dan i rasplakala. Non stop je tražila da sisa, i kako završi tako bljucne i onda opet traži. To je bilo dok je bila još jako mala i dok se nisam navikla na dojenje pa su me bolele i bradavice. Patronažna je rekla da je ona jednostavno beba koja bljucka Crying or Very sad Menjali smo bodije par puta dnevno. Prljavih tetra pelena isto masa. Ali proslo je hvala Bogu. Sada je Petra 19 meseci i super napreduje. Dok Relja uopste ne bljucka. On je 4 meseca.
Definitivno su potpuno drugačiji. Imaju i drugačiji način sisanja i vreme i sve.
Nazad na vrh Ići dole
Mica 04




Broj poruka : 17
Points : 45638
Reputation : 0
Datum upisa : 13.11.2011
Godina : 38
Lokacija : REPUBLIKA SRPSKA

da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: Re: da li vam i koliko bebe bljuckaju   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 11:12 pm

Bojan je posle svakog sisanja bljuckao i odmah je trazio jos.Sve to je prestalo kada je navrsio cetiri meeca.
Nazad na vrh Ići dole
maja

maja


Broj poruka : 301
Points : 46113
Reputation : 2
Datum upisa : 09.11.2011
Godina : 32
Lokacija : beograd

da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: Re: da li vam i koliko bebe bljuckaju   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 2:43 pm

meni moj bebac bljucne malo,ali kad bude ono da bljucne malo vise uplasi se i pocne da plaxce...
Nazad na vrh Ići dole
sanjic

sanjic


Broj poruka : 161
Points : 46908
Reputation : 0
Datum upisa : 26.07.2011
Godina : 34
Lokacija : hrvatska

da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: Re: da li vam i koliko bebe bljuckaju   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 4:01 pm

moj je bljucko i to u mlazovima ma grozno Sad čim je jeo stavila sam ga da podrigne mal mal pa je to oslo iz njega..bili smo kod doktora i on je samo reko da se djete prejede.
Nazad na vrh Ići dole
marina




Broj poruka : 3
Points : 46034
Reputation : 1
Datum upisa : 03.10.2011
Godina : 37
Lokacija : Zagreb

da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: Re: da li vam i koliko bebe bljuckaju   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 5:41 pm

Moja je malena bljuckala uvijek,par puta mi se činilo da izbljuje sve što bi pojela,išli smo kod doktorice na vaganje par dana nije gubila na težini i sve ok...bljuckala je do poslije godinu dana.....
Nazad na vrh Ići dole
suza_kg




Broj poruka : 18
Points : 45601
Reputation : 0
Datum upisa : 18.11.2011

da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: Re: da li vam i koliko bebe bljuckaju   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 3:40 pm

moje ni jedna, nikada... podrignu onako sto moj muz kaze ´´junacki´´ i zaspu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





da li vam i koliko bebe bljuckaju Empty
PočaljiNaslov: Re: da li vam i koliko bebe bljuckaju   da li vam i koliko bebe bljuckaju Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
da li vam i koliko bebe bljuckaju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko ste dojili?
» Koliko dojiti
» KOLIKO BEBA TREBA DA NAPREDUJE U PRVOJ GODINI?
» koliko verujete muzu?
» Kako i koliko dugo beba uči svoju prvu reč

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klub trudnica i mladih mama :: Porodica :: Deca-
Skoči na: